Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajándékötlet olyan párnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékötlet olyan párnak, akinek már mindene megvan, és különleges az ízlésük?

Figyelt kérdés

Közeli hozzátartozó, full extrásan felszerelt, modern lakásban laknak. A lakásba nem tesznek ki akármit, nagyon igényesek.

Fogalmam sincs, mit lehetne nekik ajándékozni, főleg abból a keretből, ami rendelkezésünkre áll (10-15 ezer:( )


2011. jún. 28. 14:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként nézz Tupperware cuccokat, főzni, kaját eltenni csak szoktak néha. Azok jó drágák, vagy annak tűnnek, és biztos "trendik" is.
2011. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%

háát így tényleg nehéz tippeket adni!!

milyen alkalomra? hány évesek? van hobbiuk?

2011. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

ajándékkosár?

ennyi pénből,már lehet bele rakni drága italt csokit,kávét,stb..

2011. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ó, az ki is maradt (bár a kategória alapján kitalálható), hogy esküvőről van szó.
2011. jún. 28. 14:52
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
jaaaa nekem nem esett le...hát akkor egyszerű, a pénz magában, aztán kész!
2011. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
szerintem a legegyszerűbb az ha az ő családtagjuktól érdeklődsz,hogy minek örülnének!
2011. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha valóban ilyen különleges ízlésük van, ne is próbálkozz dísztárgyakkal, képekkel! Nekem sem tud senki olyat venni, ami tetszene, nekik pedig valószínűleg még lehetetlenebb..

Azt, hogy az ajándékod mennyibe került, anélkül is levágják, hogy rajta lenne az ára. Valószínűleg ránézésre megmondják, meg amúgy is tisztában vannak az anyagi körülményeiddel.

Az egyetlen ötletem, ha olyasmit adsz nekik, ami teljesen egyedi, és pénzben kifejezhetetlen az értéke. Ez vagy olyasmi, amit saját magad készítesz (fogalmam sincs mit, megírsz egy képekkel illusztrált könyvet kettőjükről és bőrkötésben átadod..:D) vagy felkérsz valakit, hogy készítse el - pl élethű makett a kedvenc városukról, szobrukról, akármi. Biztosan ki tudod deríteni valahonnan, hova járnak szívesen, mit csinálnak szabadidejükben, stb..

2011. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha tárgyat ennyire nehéz nekik venni - márpedig az, a leírásod alapján semmi értelme számukra ízléstelen dolgot venni/készíteni, akkor marad az élmény. Vegyél nekik élményt, fizesd be őket valami pazar fürdőzésre, masszázsra, vagy marad a boríték és arra költik, amire akarják.
2011. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem akkor valami viccesre kéne venni a figurát. Pl. 10eFt értékben kaparós sorsjegy.
2011. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Kaparós sorsjegy,az tök jóóó ötlet:-)
2011. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!