Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sátras lagzi 15-20 fokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sátras lagzi 15-20 fokban?

Figyelt kérdés

Holnap (11.07.02.) lesz egy lagzi, ahova megyünk. Vettem egy csini nyakpántos ruhát, stólát is hozzá, de azt hiszem nem veszem fel, harisnyával is hideg lesz:(. Sátorban szerintetek mennyire lesz melegebb, mint kint? Gondolom annyira nem, mint egy rendes benti helyen.

Azt se tudom mit vegyek így fel. Felsőt rövid ujjút vagy hosszú ujjút + blézert?


2011. júl. 1. 08:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél egy hosszu ujju elegáns kosztümöt is,vagy bolerót,én mindenképp felvenném,inkább megfagynék de felvenném!:-)
2011. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
38%
Off leszek, de nem értem, itt mindenkinek fontosabb egy nyamvadt ruha, mint az egészsége??? :S mert a jelek szerint én vagyok az egyetlen, aki inkább felöltöznék normálisan, hogy ne fázzak meg...
2011. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért annyira nem lesz hideg, hogy ha felvesz egy harisnyát és egy boleró szerűséget, akkor megfázzon... A sátor azért sokat véd.

Voltam én már táncolás miatt leizzadva szilveszterkor és egyéb téli bulik alkalmával nem egyszer szabad ég alatt hosszú-hosszú perceket, és sosem lett semmi bajom.. (Pedig ott tényleg hülye voltam.)

Tehát a kérdezőnek sem lesz semmi baja egy zárt helyen, ahol a sok ember pikk-pakk befűti a terepet. Ha annyira fázós és beteges típus lenne, fel sem tette volna ide ezt a kérdést. :)

2011. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%
Amióta petefészek és vesemedence gyulladásom volt,én is időjárásnak megfelőlen öltözöm,nem ér annyit a divatbemutató,mint a egésszégem,81 %-os nem vagy egydül mellesleg nagybátyám nőgyógyás,és ő is szokta mondani hogy mai fiatal lányoknak és nőknek a magamutogatásuk, divatmajmolás,fontosabb mint hogy lehet- e gyermekük,és egésszégük megmaradjon.
2011. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
48%
Aki azt írja, hogy bacca meg, már csak azért is felvenném, még tuti nem volt soha igazi, kiadós véreset pisilős felfázása...
2011. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akik itt "fáznak" azok nem voltak még se sétras esküvőn,se sörsátorban. ott ha csak 50 ember van,akkor is 25 fok lesz
2011. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt írja, hogy bacca meg, már csak azért is felvenném, még tuti nem volt soha igazi, kiadós véreset pisilős felfázása...


Valóban nem voltam még felfázva, de volt már hasonló tünetekkel járó bajom, így sejtem, milyen rossz lehet. Azért, mert 15 fokban felvenném a ruhát, még lehetek felelősségteljes ember, nem mínusz 5 fokról beszélünk, plusz ugye a sátor...sátras, de hideg, esős buliban voltam már, a sátorban szuper idő volt.

Mellesleg vannak az átlagnál vastagabb testszínű harisnyák, nagyobb bugyik, egy szép csipkés trikó, ha olyan a ruha+boleró, hát nem hiszem, hogy ettől fel lehetne úgy fázni, ahogy írjátok.

2011. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
50%

Jó, tény hogy sátras lagzin nem voltam, de jónéhány sátras bulin igen. És hát nem töltöttem sosem az egész időt a sátorban... kimentem sétálni, szívni egy kis friss levegőt, vagy ha sokat ittam, akkor józanodni, ilyesmi. Különösen ha van az emberben egy kis alkohol, akkor hajlamos a felfázásra.

Rendben, lehet hogy én vagyok a túlparás, de szerintem egy csinosabb nadrág senkinek nem árt, 20-25 fokban is teljesen jó, ha meg kimegy, akkor sem fázik fel. Fölülre már majdnem mindegy, mit vesz az ember, ha alulról nem fázik.

2011. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nem gondoltam, hogy ennyien írtok.

Nem tudom mekkora a sátor, de vagy 200-an leszünk... Akkor bent ezek szerint jó az idő. Csak előtte kikérő , ide séta, oda séta. Sztem most elmegyünk és nézünk valami blézert hozzá azért, mert ami van, az nadrághoz való.Meg viszek pót ruhákat az eső miatt is, gumicsizmát is. Szegény ifjú párt sajnálom majd, remélem legalább a fotózáskor nem fog esni. Mondjuk láttam tök vagány menyasszonynak való gumicsizmát:).

2011. júl. 1. 14:03
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha sétáltok is ide-oda akkor ne vedd fel, de átöltözhetsz ha már a sátorba mentek. Mi ide-oda kocsival megyünk, nem lesz sétálás, így felmerem venni a rövid rucit.
2011. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!