Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sátras lagzi 15-20 fokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sátras lagzi 15-20 fokban?

Figyelt kérdés

Holnap (11.07.02.) lesz egy lagzi, ahova megyünk. Vettem egy csini nyakpántos ruhát, stólát is hozzá, de azt hiszem nem veszem fel, harisnyával is hideg lesz:(. Sátorban szerintetek mennyire lesz melegebb, mint kint? Gondolom annyira nem, mint egy rendes benti helyen.

Azt se tudom mit vegyek így fel. Felsőt rövid ujjút vagy hosszú ujjút + blézert?


2011. júl. 1. 08:16
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ha eső lesz, nem fogunk sétálni semennnyit. Meg nem fog érdekelni, hogy megmondták, aki tud jöjjön gyalog, mert nem sok hely van parkolni....
2011. júl. 1. 14:35
 22/25 anonim ***** válasza:
A sátorban rohadt meleg lesz ez biztos
2011. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mindenki azt húz magára amit akar,csak legyen illő és izléses,csak hát sokan az esküvőn még a magát az arát is túl öltözik,meg vannak hölygek akik a sarokra is kiállhatnának ahogy felöltöznek üneppségekre,munkába sajnos.
2011. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Remélem is, hogy meleg lesz. Nagykabátot nem viszek az tuti, ha véletlen olyan hideg lesz, lelépünk és kész.


Túlöltözés tényleg gáz, láttam már olyan képet, nem lehetett tudni ki a menyasszony, mert a koszorúslány is menyasszonyi ruhában volt.

2011. júl. 2. 07:55
 25/25 A kérdező kommentje:
Végül nem vettem fel a rucit, hanem 3/4 es gatyó, harisnyanaci, rövid ujjú blúz, blézer. A kikérőnél átázott a cipőm, mentem is a kocsiba, fűtés lábra, cipőre, úgy-ahogy megszáradt. Sátorban is elég hideg volt, ezért sokat táncoltunk.. Amúgy voltak többen lenge ruciban, harisnya nélkül, stb. Szegény menyasszon is szinte végig hosszú ujjús boleróban volt.
2011. júl. 3. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!