Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megtartanád az esküvődet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanád az esküvődet, ha a szüleid nem tudnának eljönni?

Figyelt kérdés

Párom mesélte, hogy nővére esküvőjén nem voltak ott a szülei, mondván: az apja nem kapott szabadságot a saját lánya esküvőjére. Erre egyikőjük sem ment, szóval az anyja sem. Amúgy tudni kell, hogy a nővére 400 km-re lakott a szülőktől akkor.

Mi a véleményetek erről? Szerintem elég durva...


2011. júl. 4. 17:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tartanám meg.
2011. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is gáz, hogy apuka nem jelentett beteget, anyuka meg egyedül nem jött el. Egy megszervezett esüvőt nem lehet csak úgy áttenni.

Testvérem feleségének az anyukája nem tudott eljönni az esküvőjükre, de ő a világ túlsó felén lakik és sajnos végül úgy alakult, hogy nem volt pénze hazajönni. Viszont tesómék "erre gyűjtöttek" aztán az esküvőn és oda mentek nászútra.

2011. júl. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Megtartanám.

Szerintem meg nem az van, hogy nem kapott szabit, hanem szimplán nem is akart elmenni és erre fogta. Gyökér egy szülők.

2011. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!