Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek viseljek szemüvege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek viseljek szemüveget az esküvőn, vagy ne?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy gyerekkorom óta szemüveges vagyok, amin nem is akarok későbbiekben sem változtatni. Nem tudom eldönteni, hogy csak arra az egy napra érdemes-e kontaktlencsét venni... Másik oldal, hogy nem nagyon láttam még Én szemüveges menyasszonyt. Köszi előre is a véleményeket.
2011. okt. 31. 09:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én kontaklencset tennék be.még én se láttam szemüveges menyasszonny,tök érdekes.
2011. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd fel. 1 napig nem tudsz meglenni nélküle? Én szemüveges vagyok, de ilyen alkalmakkor nem szoktam felvenni.
2011. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
probléma az, hogy 4,5-es dioptriás szemüvegem van, nem ártana valamit látni is XD
2011. okt. 31. 09:59
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kontaktlencse, egy napra kibírod, lehet még meg is szereted:)

/Ha még nem volt kontaktlencséd , érdemes elmenni szemorvoshoz és beméretni, no meg gyakorolni előtte jópár napig a ki-berakást/

2011. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is legyél anélkül. Úgy csak jobban látszik az arcod, ergo szebb is vagy.


Na, csak azt nem értem ezek után, hogy miért mondják egyesek, hogy a szemüvegtől nem lesz rondább senki? Vagy ha ez a véleményük egyeseknek, akkor mégis mi a jó istenért nem hagyják fent a nagy napon a rosszul látó menyasszonyok? Mert még én sem láttam szemüveges arát.

2011. okt. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%
Sógornőm is szemüveges és Ő rajta, rajta volt a szemüvege, a fotózáson is. Én is csodálkoztam de azt mondta Ő mindig így néz ki, ezen a napon miért nézne ki máshogy.
2011. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Szerintem se :) bár én láttam már szemüveges menyasszonyt. Ö csak a fotózásra vette le a szemüvegét. De amúgy optikába lehet venni páranként is lencsét, nem kell egy egész csomagot megvenni. Én vennék két párat egyet tartalékba ha kiesne.

sok boldogságot.

2011. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Szia! Szerintem menj el optikába, ott tudnak segíteni.
2011. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szemüveges, de édesanyám igen. Mindkét esküvőjén rajta volt a szemüvege. Persze a "színházba járós" :) Szinte soha nem látjuk szemüveg nélkül, mert szegény az ajtón sem találna ki ha nem lenne rajta. Úgy megszokta már mindenki, hogy ha néha meglátjuk anélkül, olyan, mint ha csupasz lenne az arca vagy nem is tudom hogy mondjam. Fura. Szóval ő úgy döntött, hogy mivel hozzá tartozik a szemüvege, miért ne venné fel? Azt monda, nem egy vadidegent szeretne majd nézegetni a fotóalbumban.


De ha zavar, vagy úgy gondolod, anélkül szebb lennél a képeken, vagy jobban éreznéd magad akkor kontaktlencse. Végül is az a lényeg, hogy neked jó legyen. Max. elviszed a szemüveged is ha időközben mégis szeretnéd felvenni.


Amúgy meg úgyis te leszel aznap a legszebb és legboldogabb, akár van rajtad szemüveg, akár nincs. :)

Sok boldogságot!

2011. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha szukséges a látásodhoz, akkor nyugodtan viselj szemuveget. Nem kell szégyelni. Ez már hozzád tartozik!
2011. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!