Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek viseljek szemüvege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek viseljek szemüveget az esküvőn, vagy ne?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy gyerekkorom óta szemüveges vagyok, amin nem is akarok későbbiekben sem változtatni. Nem tudom eldönteni, hogy csak arra az egy napra érdemes-e kontaktlencsét venni... Másik oldal, hogy nem nagyon láttam még Én szemüveges menyasszonyt. Köszi előre is a véleményeket.
2011. okt. 31. 09:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én 4 éves korom óta szemüveges vagyok.Még nem voltam menyasszony,de ha egyszer az leszek,biztos,hogy rajtam lesz a szemüveg!Nem azért mert nem látok nélküle,ugyanis nekem a szemtengelyferdülésem miatt kell szemüveget viselnem és teljesen jól látok nélküle is,de szemüveg nélkül szó szerint meztelennek érzem magam.Nagyon megszoktam,hogy mindig rajtam van és az ismerőseim,családom is így szoktak meg.Szerintem ne vegyél kontaktlencsét az esküvő miatt,szemüveggel is lehetsz szép menyasszony!Sok boldogságot!
2011. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 3. 12:09
 23/24 anonim ***** válasza:

Az első esküvőmön én is úgy gondoltam,szemüveg nélkül szeretnék lenni.A kontaktlencsém viszont,amit e miatt vettem,egy kemény lencse volt-csak az felelt meg valami miatt a szememnek-,így 12 órát lehetett benn max.Menyecskeként már szemüvegben voltam,de égett nagyon szemem-műkönny ide-oda!

A másodikon szemüvegben voltam,s teljesen tökéletesnek érzem így utólag is a dolgot!

Sok boldogságot!

2011. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én is gondban vagyok emiatt, igaz én már vagy 8 éve kontaktlencsét hordok, de az nem lehet benn egész nap, csak max 12 órát (legalábbis az enyém olyan fajta), ha ennél tovább hordanám, olyan vörösek lennének a szemeim, hogy csak na. Ezért a fotózáson, ceremónián, vacsin meg amíg bírom kontaktlencsében leszek, és majd cserélek.

Neked fordított a helyzet, de lehet, hogy az lenne a legjobb ha te is felesben csinálnád.


Arra is figyelj, hogy bármilyen kontaktlencsét kapsz, fokozatosan kell hozzászoktatni a szemedet, tehát hetekkel előbb el kell kezdeni hordani.


Attól meg ne félj, hogy még nem láttál szemüveges menyasszonyt, egyrészt ez nem azt jelenti, hogy nem létezik, másrészt, ez a te/ti esküvőtök, ha te szemüvegben érzed kényelmesen magad, akkor viselj szemüveget, ez hozzád tartozik és nem hiszem, hogy bárki is megszólna érte, a sminkes meg biztos megoldja, hogy szemüvegben is hangsúlyos és szép legyen a szemed.

2011. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!