Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek viseljek szemüvege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek viseljek szemüveget az esküvőn, vagy ne?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy gyerekkorom óta szemüveges vagyok, amin nem is akarok későbbiekben sem változtatni. Nem tudom eldönteni, hogy csak arra az egy napra érdemes-e kontaktlencsét venni... Másik oldal, hogy nem nagyon láttam még Én szemüveges menyasszonyt. Köszi előre is a véleményeket.
2011. okt. 31. 09:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem van, akinek kifejezetten jól áll. Esetleg csináljatok a fotózáson pá képet nélküle.

én nem vennék csak ezért (NEM A PÉNZ MIATT) kontaktlencsét. mindenki szemüvegesen szokott meg, szemüvegesen ismer, miért lennél pont az esküvőn más?

2011. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Jajj én láttam már szemüveges menyasszonyt.Ne haragudj,de nem tetszett...

Szerintem ne legyen rajtad szemüveg.Ezt én úgy mondom,hogy 3 éves korom óta szemüveges vagyok...

2011. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ezek az fotók nem a szegeden készültek?
2011. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

na, újra:


Nem Szegeden készültek? :)

2011. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Sztem meg a pucc kedvéért ne vedd le, hiszen... nem jó, ha a menyasszony nagyon máshogy néz ki. Te is írtad, hogy hozzád tartozik a szemüveg. Egy szép keretű szemüveg pedig egy elegáns ruhához is szuperül áll sztem.
2011. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én csak azért nem viselnék, mert lehet, hogy elrontaná a képeket.. Néha becsillan, vagy valami...


Amúgy nekem nagyon ronda arcom van szemüveg nélkül, de a szemcsivel nagyon karakteres és szép:)

2011. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én láttam már szemüveges menyasszonyt. Először érdekesnek találtam, de ő szintén úgy volt vele, hogy ő szemüveges, ez hozzá tartozik és kész. Akinek nem tetszik ne nézzen rá. Egy idő után amúgy teljesen hozzászokott mindenki.
2011. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat =)

A képeket is köszönöm,nagyon szép voltál! Egyenlőre még mindig nem döntöttem, jövő nyárig még van időm gondolkodni, lehet kontaktlencse lesz a vége. De a szemüveget sem zártam még ki azért, mert tényleg mindenki így ismer, konkrétan még anyós-jelöltemék sem láttak szemüveg nélkül...

2011. nov. 1. 10:07
 19/24 anonim ***** válasza:

Én biztos orra buktam volna a szemüvegem nélkül, úgyhogy én szemüveges menyasszony voltam :-)


Viszont, ha nagyon zavar, akkor esetleg, ha gondolod, csináltass fehér keretű, sötétített, színezett (vagy fényre sötétedő) üvegűt, ami úgy néz ki, mint egy napszemüveg.


Amúgy is divat mostanában az esküvői napszemüveg :-).



Azt semmiképpen sem javaslom, hogy ne legyen rajtad semmi (még kontaklencse sem), mert azon kívül, hogy balesetveszélyes még a fotókon a nézéseden is látszódni fog, hogy valójában szemüveges vagy.

Csak a profi modellek tudnak úgy nézni a kamerába, hogy ne hunyorogjanak :-)


Remélem tudtam segíteni,

sok boldogságot:


Rózsáné Orsi

2011. nov. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

En is gyerekkorom ota szemuveges vagyok, es szemuveges menyasszony voltam. Miert kene masnak mutatnom magam, mint aki vagyok? Mindenki igy ismer, tok termeszetes, szerintem azt furcsallottak volna, ha hianyzik az arcomrol. Nekem vekony aranykeretes szemuvegem van, nem is csinaltattam masmilyent az eskuvore, a fotos pedig elvileg profi, meg kell tudja oldani, hogy ne csillanjon be (ahogy a mi fotosunk meg is oldotta, pedig meg tukros fotok is keszultek, duplan nehez).

A kontaktlencsevel az is a baj, hogy ha nem vagy hozzaszokva, kenyelmetlenul fogod magad erezni, sot, fejfajast es szedulest is okozhat! De az is eleg, ha konnyezni kezdesz es elkenodik a sminked... En mindenkepp a szemuveget javaslom es a regi, megszokottat, ne az eskuvo elott ujits, neked is es a vendegeknek is szokatlan lenne.

2011. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!