Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak nekem akar gyűrűt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem akar gyűrűt, magának miért nem?

Figyelt kérdés
Már nincs sok hátra,és elviekben eljön az én nagy napom is. Először nem akartunk arany gyűrűt,majd később úgy döntöttünk mégis lesz. Erre párom tegnap az ékszer üzletben,mikor próbáltam a gyűrűt, odalépett mellém és közölte, nézz magadnak egy szebbet,ne karikát,mert nekem nem kell. Először azt hittem,hogy az nem tetszik neki,aztán miután így gondoltam, kimentünk az üzletből,s megkérdeztem,hogy mi volt a baj,talán nem tetszett neki? Azt mondta,hogy nem az,hogy nem tetszett neki,hanem az,hogy Ő egyáltalán nem akar gyűrűt húzni az ujjára. Vegyünk nekem egy szépet,ami nem karika, hanem arany,köves,szép viselős gyűrű, de neki ne,mert egyébként se hordaná. Ez eddig ok,tudom,h nem viselné,mert olyan a munkája,de azért gondoltam,hogy ha elmegyünk valahova,akkor azért felvehetné. A nyakamnak ugrott,hogy hát bezzeg ő akkor se vesz gyűrűt,főleg meg nem 35 ezerért egy párat!!!???(tök olcsó,mert beszámíttatom a fülbevalóm,és egyébként se keresünk rosszul),hanem nekem megveszi 30ért a csillivillit,de magának nem vesz... a következő üzletben ezt az eladó előtt jelentette ki,még annyit hozzátéve,hogy azért vegyen,hogy ott rohadjon a fiókban és később a zaciba menjen...ne is mondjam,az eladónak meg volt a véleménye, amit nem mondott ki ugyan,de elég volt ránézni...mondtam ezt anyósomnak,és sokkot kapott,hogy hát az ő fia nem volt ilyen, mi az ég lett vele,mit sz.rrágóskodik így esküvő előtt néhány nappal. Már eleve azzal se volt kibékülve,hogy miért húzza a fia így a gyűrűvételt,de ez most nála is kiverte a biztosítékot. kérdeztem Tőle,hogy esetleg nem akar már elvenni, nem szeret, vagy szégyell, vagy mi az áldás problémája van,hogy ha egy gyűrűt fel kellene húznia havonta négyszer hétvégente,ha megyünk valahova, de mindig azt mondja,szeret,de nem akar magának gyűrűt... tudom nem az a fontos,de legalább gesztusból megtehetné. Nem? Szerintetek most mi legyen?
2012. máj. 10. 16:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem a problémád, párod kifejtette a véleményét, feleslegesnek tartja a gyűrűjét. Ha tetszik, ha nem, ez van. Én is azt látom, hogy nagyon kevés férfi hordja. Egyszerűen a munkája miatt, vagy mert zavarja. Apámé is lassan 30 éve az ékszeresdobozban kallódik, anyám meg azóta nem hordja, mióta elhagyta. :D

De szinte egy régóta házas ismerősön sem láttam, hogy viselné, még legtöbbször a nők sem, de a férfiak aztán végképp nem.

Örülj annak, hogy neked lesz gyűrűd. Igaz, párod arra is sajnálja a pénzt, amit megértek, nő létemre. Nekem biztos nem kellene 30ezerért ékszer, majd valami olcsót veszünk, amitől nem üt ki a fémallergiám. :D

2012. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Az én férjem is kérdezte anno, hogy muszááááj? Mondtam hogy nem, de már akkor az én fejemben is megfordult pár dolog! Akkor jött az ötlet, hogy legyen fehér arany, szerinte a sima arany nem túl férfias. Itt elborult az agyam, és mondtam, hogy oké, akkor nem kell gyűrű, hagyjuk a francba az egészet. Esküvő óta eltelt pár év és azóta is állandóan az ujján van. Viszont van olyan, akit tényleg ver a víz mindenféle ilyen ékszertől, gyűrűtől. Érdemesebb lenne leülni vele, és megkérdezni, hogy mi a franc baja van egy gyűrűvel.. :) sok sikert! és sok boldogságot! :)
2012. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ez az ami zavar, hogy nem akarok kibszni az ablakon 30 ezret egy, EGY gyűrűre,ha 35 ért már kettőt vehetnék. Elég lenne neki is egy 1,5 g-os meg nekem is, nem ez bosszant, hanem az,hogy ha 35 öt sajnál kettőre akkor miért vegyek 30ért egyet? Apám se hordta, de tiszteletből felvette ha mentünk a családdal valahova.
2012. máj. 10. 16:17
 4/19 A kérdező kommentje:
ja és lényegében nem én akartam aranyat,mert van már nemesacél, ami tök jó lenne, legalábbis nekem megfelelne,de akármilyen hihetetlen, ő akart aranyat. de az meg hülyén nézne ki a kettő egymás mellett, mondtam maradjunk a nemesacélnál nekem tökéletesen megfelel, de neki az nem jó, nekem legyen arany. Hagyjam rá? Valakinek végül is engedni kell,és sztem úgy is én leszek.
2012. máj. 10. 16:20
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Akkor ne 30-ért vegyél egyet, hanem kevesebbért. Ilyen egyszerű. Nyilván lehet jóval olcsóbban is csillivilli gyűrűt venni.
2012. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem a párod problémáját.. főleg nem azt, hogy ilyen műsört rendez az eladó előtt :S 35ezer forint tényleg nem sok egy arany gyűrűért, főleg hogy mondod, hogy jól kerestek. Szerintem üljetek le beszélgetni otthon, mert a párod viselkedése elég furcsa.. :S Sajnálom.
2012. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Kedves Mindenki, igazán nem szeretnék fellengzősnek tűnni, de ha ékszerekről, jegygyűrűről van szó, akkor 30ezer cseppet sem pazarlóan sok pénz, sőt... na mindegy. Az én férjem az esküvőnk óta nem vette le a gyűrűjét és én sem.
2012. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem, havi 1-2x felvenni miért fontos neked? Ezzel mit mutat a világ felé? Abból tudják, hogy szeret téged és nős ember? Mivel veled megy, tök mindegy. A látszatért kell gyűrűt vennie és hordania? Én megértem őt.
2012. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ne kombináld túl a dolgot. Ha egyébként sem hord ékszert, valószínűleg idegennek érzi magától az egészet, nem érezné kényelmesen magát benne.

Hasonló, pl., h én farmerben, lapos talpú cipőben érezem a legjobban magam. Most egy olyan munkahelyem lesz, ahol elegánsan kell megjelenni, megbeszélésekre kosztüm, stb, egyedül a péntek a jeans day. Elég fura érzés, hiszem néhány kivétellel nincsenek is ilyen ruháim, mert sosem éreztem magamhoz illőnek. Na, kb a férjed is így lehet a gyűrűvel, h szép is, van is, de minek? És akkor inkább azt szeretné, h neked legyen agy nagyon szép.

2012. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Én nő létemre nem tudom elviselni a gyűrűt. Nekem karkötőm lesz.Úgyis csak ránk tartozik és aki beleszól az feldu.....
2012. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!