Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van az, hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyre több nő félti a függetlenségét, nem akar házasságot?

Figyelt kérdés
Vagy ha akar is, egyre halogatja. Több olyan esetről tudok, amikor a férfinak kellett kikönyörögni a dolgot. Esetleg még úgysem jött össze. Szerintetek normális dolog, ha sok nő házassági szerződéssel megy csak bele a dologba (arra hivatkozva, hogy úgy nagyobb biztonságban érzi magát, mert megmarad a saját lakása, kocsija). Rejtetten nem azt a célt szolgálja vajon ez, hogy ha minden kötél szakad, visszatérhessen a szingli élethez?
2012. jún. 17. 17:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez rejtetten azt a célt szolgálja, hogy ha véget ér a kapcsolat, ami az övé volt, maradjon az övé, ne álljon ott üres kézzel és csupasz fenékkel.
2012. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

A halogatás sokszor a rossz anyagi helyzet velejárója. A semmire nem szabad gyereket vállalni. Én is szeretnék fiatalon anya lenni, de nem mindenáron, a gyerek rovására.


A házassági szerződés meg teljesen jogos dolog a mai világban. Annyi a válás...

2012. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Én akarok,de nem találok normális férfit! :D
2012. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Itt most olyan nőkre gondolok, akik anyagilag nagyjából függetlenek. Néha még az is előfordul, hogy házasság nélkül (esetleg teljesen egyedül) akarnak gyereket vállalni. Nyugodtan házasodhatnának, mert már minden megvan hozzá. De néha mintha épp ez tartaná vissza őket (a kényelem feladása?)
2012. jún. 17. 17:52
 5/36 A kérdező kommentje:
OK, értem a házassági szerződést. De így meg a férfi panaszkodhat, hogy a nőt gyakorlatilag semmi sem tartja benn a kapcsolatban. Persze, rémtörténetekről is hallani, amikor a férj nem dolgozott, a nő családja vett mindent, váláskor mégis kipakolta a bútort, lelépett vele. De nem hiszem, hogy túl gyakori lenne.
2012. jún. 17. 17:54
 6/36 anonim ***** válasza:
86%

Én is csak házassági szerződéssel mennék férjhez,már ha ez lenne a célom.Így váláskor nem kellene azon filóznom,hogy a kedves exférjem milyen módon fog kisemmizni.Megkímélném magamat fölösleges cirkusztól,és nagyobb biztonságban is érezném magam.

A házasságról csak annyit:nem minden nőnek életcélja manapság az,hogy feleség és anya legyen,vannak akik másképp akarják megvalósítani önmagukat.Törődj bele.25/N

2012. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
#6 Én látom ezt a tendenciát, épp erről beszélek. Csakhogy ez a férfinak elég sz*r így. Azt sem hiszem, hogy több férfi semmizné ki a nőt, mint fordítva. Bár tényleg hallottam érdekes történeteket léhűtő férjekről, akik mellett az asszony agyondolgozta magát, aztán mégsem maradt semmi a válás után. Még gyerektartást se kapott, mert a férje lelépett. Azonban ez mindkét nemre igaz lehet!
2012. jún. 17. 17:57
 8/36 anonim ***** válasza:
88%
Erre csak azt tudom mondani,hogy anyagilag független vagyok,nem szorulok rá a pasi pénzére,mégis legutoljára azt mondta nekem a mandró,hogy csak szerződéssel venne el,mert hátha lehúzkodom,miközben neki kevesebb van mint nekem..:D Ennek fényében nem is akarok házasságot,pedig már benne vagyok a korban ha azt vesszük.Bár normális pasi sincs,az igaz.
2012. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

18:06 mennyi idős vagy?


Egyébként kedves kérdező: mér fáj az neked hogy házassági szerződéssel akarnak férjhez menni? Mi hátrányod származik belőle?

2012. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Érthető. Tele van a világ anyagias fiúkkal. És a független nők (sajnos?) a rendes pasik helyett inkább az előnyös külsőre buknak. Nézz szét, egyre növekszik az a réteg a fiatalok között, akik szívesen beköltöznének egy egzisztenciálisan magas szinten álló nőszemély házába, így biztosítanák magukat.
2012. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!