Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van akinek 3-4-5 millió (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek 3-4-5 millió (vagy akár több is) volt az esküvője, vagy lesz?

Figyelt kérdés

Honnan fedezitek, honnan van ennyi pénzetek?

Kérlek NORMÁLIS válaszokat írjatok, és nem vita kérdést indítottam.



2012. jún. 11. 19:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Tudom hogy normális választ akarsz,de akkor is neked nem mindegy honnan van annyi pénzük ?
2012. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Minden kérdésnek van oka. Ezt is azért tettem fel, mert kíváncsi vagyok, ki hogyan oldja meg. Név nélkül.
2012. jún. 11. 19:31
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Egész életében erre spórolt.

2. Rendkívül jól fizető munkája van.

3. Módos szülei vannak.

4. Kölcsönt vesz fel.

2012. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősömnek ugyan nem sok millióba került az esküvője, csak 1-be. Mivel pénze nem volt, igy hitelt vett fel rá, amit ma is nyög (a törlesztő részletek egyre magasabbak) de azóta már el is vált.
2012. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Igen, de a hitel ugye nem megoldás. Meg pl. hogy össze spórolja, az életét is rá.....ez is a nehezebbik út.


És akinek könnyen megy?

2012. jún. 11. 19:35
 6/22 A kérdező kommentje:
esküvő elött állunk és a hátunkon csorog a víz annyira össze kell húzni a gatyánkat, hogy egy normális esküvőt kihozzunk. most találkoztam pár ismeretlen emberrel.....naa......3-4-5-6 milliós esküvő, alap. nekik zsebböl megy, minden nélkülözés nélkül, és mmost annyira irigy vagyok :(
2012. jún. 11. 19:38
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én még fiatal vagyok, de ennek nem látom értelmét. Inkább elmennék akkor 1-2 hétre a feleségemmel valahova és kész. Nem is biztos hogy szeretnék nagy esküvőt majd, ha lesz.


20/F

2012. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Jóval több volt!

Jól keresünk, szerencsére megengedhettük magunknak!

2012. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Kicsivel több, mint 5 millió volt. Ez kettőnk két havi fizetése, így nem okozott nagy gondot. Ha nem így állnánk, csak mondjuk 150 ezer lenne a havi bevételünk, természetesen mi sem költekeztünk volna így, mert szerintem hitelt felvenni felesleges ilyenre. Kevesebb pénzből is lehet nagyon szép esküvőt kihozni, de mivel mi megtehettük, hogy ennyit ráköltünk (vagy akár többet is költhettünk volna), megtettük. Nem az árakat figyeltük sehol, mindenből azt vettük/rendeltük, ami tetszett. Ennyi lett a végösszeg.
2012. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelmét nem látom ennek a felvágásnak, ha lenne pénzünk, akkor se rongyrázásra költenénk. Én (nő) egészen szűk körű esküvőt szeretnék (azért nem kéttanúsat, de szűk családi kör + 1-2 közeli barát), a párom egy nagyobb esküvőben gondolkodna (amiről igyekszem lebeszélni), de ő se milliósra gondolt.
2012. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!