Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a házassági szerződésről?

Figyelt kérdés
Válaszoktól függetlenül én csináltatok, de kíváncsi vagyok az érvekre és ellenérvekre.
2012. okt. 12. 17:46
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamelyik fének jelentösen több a jövedelme/vagyona, akkor szerintem csak jó, ha van szerzödés.


Amit a kapcsolat müködik, addig úgyis mindegy, ha meg nem, akkor sem tudja senki a másikat kifosztani.

2012. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 Quorra ***** válasza:
91%
Alapjában véve egy jó dolog ez.
2012. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%
Kötelezővé tenném. Akkor nem lennének leterhelve a bíróságok az elhúzódó vagyon megosztásokkal.
2012. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek vele. Szerintem aki ezen annyira kiakad annak egy kicsit már hátsó szándékai vannak. Semmi rossz nincs benne.

25N

2012. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
22%

Azt gondolom hogy szerintem ne hazasodjatok meg, mert akkor a szerzodes csak egy szalka lesz mindig a masik szemeben.


Az eskuvo az egy regi modi "hagyomany". A mai vilagban az mar csak 1 darab papir ami kesobb valaskor csak problemat szul. Kulfoldon elek es tobb munkatarsam el boldog kapcsolatban (gyerekkel!!) es nincsenek osszehazasodva.

2012. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
12%
Elozo vagyok meg mindig, annyi hogy templomi eskuvo meg ugyanugy lehet attol hogy hivatalosan nem lesztek hazasok!
2012. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó nekem nem csak egy papír. Nekem az egy szentség amit isten előtt is vállal mindkét fél.

Ettől függetlenül persze lehet boldog nélküle, de én nem akarok olyan férfivel együtt élni gyereket szülni aki nem a férjem.

2012. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm, folyton a házassági szerződés ellen érvelt és lenézte azokat akik kötöttek. ("hogy lehet egy házasságot bizalmatlansággal kezdeni?")Engem és a férjemet gyakorlatilag magján égetett volna el amiért mi kötöttünk(kis településen élünk mindenki tud mindenről) Megkaptuk, hogy hamar válni fogunk. (milyen meglepő mi még mindig házasok vagyunk.)

Amikor válásnál a férje lenyúlta az örökségéből vett házat akkor ő hisztizett a leghangosabban. Nem tudtam sajnálni.

2012. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
97%

Egyetértek vele.

A házasság pedig NEM csak egy papír. Aki így gondolja, az nem bízik abban, hogy tartós lesz a kapcsolatuk. Jogilag sem egyenértékű a szerető a házastárssal. Váláskor sem osztódik a közösen szerzett vagyon stb.

2012. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Jó ha van ilyen papír, ettől függetlenül is lehet élni boldogan egy házasságban. Feltétlenül fogok én is csináltatni ilyet.
2012. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!