Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan aki nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki nem volt szerelmes a párjába, mégis hozzáment?

Figyelt kérdés
Mi volt az indok amiért mégis hozzámentél? Meddig voltatok együtt?
2012. nov. 7. 10:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
55%
A szerelem pár hónap után elmúlik, igy a többség nem szerelemből, hanem szeretetből házasodik.
2012. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Jó, akkor úgy kérdezem, hogy aki már nem nagyon szerette a párját.
2012. nov. 7. 10:32
 3/37 anonim ***** válasza:
68%

Én eleve nem voltam szerelmes.A férjem az elejétől fogva a legjobb barátom, a testvérem, a lelki társam.Engem nem érdekelt az, hogy beleszeretek egy paliba, hónapokig pörgök, szerelem, rózsaszín köd, aztán kinyílik a szemem, és csalódok.Ő szerelmes volt belém, de én nem!(ezt neki is elmondtam, így fair)

10 éve vagyunk együtt, családunk van, imádjuk egymást, és néha én is szerelmesnek érzem magam.Imádom, semmiféle rózsaszín felhőért nem cserélném el!Soha!

2012. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
73%
Osztom az első válaszoló véleményét. Én se a folyamatosan lángoló szerelem miatt megyek hozzá a páromhoz, hanem mert szeretem, mert tökéletes barát, tökéletes társ. Vannak napok, amikor (ritkán) valami folytán érzem a lángolást és vannak amikor nem. De az kétségtelen, hogy szeretem.
2012. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
27%
pfffff... ennyit az őszinte érzelmekről. csak gratulálni tudok nektek :) és borzalmas hogy ilyen véleményen vagytok. ha érzitek nem ő az igazi mi a p*csának mentek hozzá? jó kis boldogtalan élet. elvált szülők hajrá hajrá ;)
2012. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
74%

Volt két őrületes szerelem az életemben, mindkettő hatalmas csalódással, szenvedéssel, lelki sebekkel végződött. Főleg azért, mert vak voltam a szerelemtől és olyanokba is belementem a kedvükért, ami egyébként távol állt az egyéniségemtől.


Aztán megismertem a mostani páromat, 3 éve vagyunk együtt. Barátságnak indult, rengeteget beszélgettünk, szép lassan ismerkedtünk, semmit nem erőltettünk, hagytuk, hogy szép lassan formálódjanak a dolgok. Mára odáig jutottunk, hogy mindketten teljes önmagunkat merjük adni a másik előtt, legyen akármilyen rossz napunk, vagy legyünk akármilyen gyűröttek, hisztisek.

Soha nem lángoltak az érzéseink, de tűzbe tenném érte a kezem, bármikor számíthatunk egymásra. A legrosszabb hangulatomból is képes kihúzni és én is őt. A saját nyomorunkból is humort csinálunk, mert sokszor csak így lehet átvészelni.


Mellette biztonságban, nyugalomban érzem magam, fél percre sem cserélném el egyetlen-egy vak szenvedélyért sem.

2012. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%

utolsó, nagyon nem jól látod.

Pontosan azok a házasságok mennek tönkre, amiket azért kötnek mert most húú de szerelmes vagyok, gyorsan házasodjunk össze. Kicsit nézzél már itt körbe a kérdések között, hogy hány kisgyerekes anyuka sír....ja, mert nem kellett volna a lila ködben házasodni!

2012. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%

Egyelőre keveset tudunk a PEA-nak rövidített, feniletilaminnak nevezett "szerelemhormonról". A kedélyjavító amfetaminhoz hasonló hatású hormon a szervezetben termelődik. Ha valaki szerelmes lesz, az agyban emelkedik a PEA szintje, és nem kevesebb, mint 18 hónapig magasabb is marad. A "nagy szakítások" utáni depressziót a PEA csökkent vérbeli szintjével magyarázzák. A PEA a csokoládéban is megtalálható. Egyes szakemberek szerint, ha valaki szerelmes lesz, több csokoládét kíván.

Tudod a szerelem után ( vagy helyett) van olyan, hogy szeretet, megbecsülés, tisztelet, összetartozás. A szerelem elmúlik, akárhogy is szeretnénk néha, hogy örökké tartson, de a többi kitart. Ha szerelemre építész egy házasságot, az olyan, mintha vulkán melle epitkeznel. Ha a többire, az olyan, mintha atom bunkert építenel.

2012. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
74%

Kedves #5!

Mindannyian biztosak vagyunk benne, hogy ő az igazi. Mindannyian felsoroltuk, hogy számunkra miért ő az igazi!!! Csak az okok között nem szerepel a rózsaszín köd.

2012. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
13%
Az 5ösnek van igaza... kiábrándítóak vagytok. Azért vagytok valakivel, mert kényelmes, aztán annyira megszokjátok, hogy azt hazudjátok magatoknak, szeretitek is. Siralmas. Felőlem kipusztulhatna az emberiség, annyi szennyből áll.
2012. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!