Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszony lapos talpú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszony lapos talpú cipőben nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem teljesen lapos(mint egy babacipő)ne legyen :/ nagyon pici sarka legyen azért....legalább 1-2 centi.
2013. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Én abban leszek, mert egyforma magasak vagyunk a vőlegényemmel.
2013. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Miért lenne az?
2013. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%

Ha a menyasszonynál alacsonyabb vagy éppen csak azzal egy magas a vőlegény akkor érthető, egyébként meg viseljen magassarkú cipőt a menyasszony és ne törődjön a törpe barátnőivel.


A húgom idén májusban házasodik, vannak csúnya törpe barátnői, akikkel együtt nézte a ruhákat, módszeresen le akarták beszélni a szebb ruhákról és a magassarkú cipőkről.

2013. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

"egyébként meg viseljen magassarkú cipőt a menyasszony és ne törődjön a törpe barátnőivel."


ITT nem volt szó törpékről.


És ha a menyasszony laposat AKAR? Akkor törődjön a beszólokkal?

2013. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
4. Hát ez érdekes és elgondolkodtató volt....
2013. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te napod lesz, úgy alakítod, ahogy neked a legjobb. Ha úgy kényelmes, húzz lapos talpú cipőt. Ha hosszabb ruhád lesz, akkor úgysem fog látszani :)
2013. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A menyasszonynak kell eldöntenie neki mi tetszik, mit szeretne. Olyan nincs hogy gáz. A barátnőm csatos platform térdcsizmában volt és fekete ruhában. Biztos sokaknak gáz, de itt nem mások számítottak, hanem hogy neki ez tetszett.

Semmi gond a lapos cipővel sem.

2013. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha lapos cipőben érzed jól magad, házasodj abban. Valószínűleg én is abban fogok, hiszen a párom egymagas velem. Ha már 2-3 centivel magasabb lennék az esküvőn, szerintem az is hülyén nézne ki (egyébként hordok mellette magassarkút, és nem érdekel, hogy festünk, de ez esküvő az más:)


Vannak nagyon csinos lapos talpúak is:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen lapos balerinában voltam, nem hinném, hogy gáz volt, kényelmes volt, a hosszú ruhában alig látszott, és mivel nagyon magas vagyok, jobban mutattunk a párommal, hogy ő magasabb volt nálam. (6-7 cm magasságkülönbség van köztünk.)
2013. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!