Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az alábbi ruha felvehető egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi ruha felvehető egy esküvőre vendégként?

Figyelt kérdés

[link]

Remélem jó a link. Van egy ilyen ruhám, felvehetem egy május eleji esküvőre? Élőben elegáns, a nadrág anyaga picit fényes, a felső része rózsaszín, bronz öv és szandál van hozzá. Nekem picit hosszabb a szára, nem bokáig ér, hanem szépen leér a lábfejemig.

Mint megtudtam a menyasszony nem akarja, hogy valaki hosszúban legyen(nem értettem mit akar ezzel, de azt mondták) plusz ugye nadrág és nem szoknya.

Kastélyban lesz egy elegáns esküvő.


2013. ápr. 4. 21:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nekem a nadrág nem tetszik
2013. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
83%
ezy egy elegánsabb zsákruha. az, mait vettél, csinosabb és jobban is kihasználható (több helyre felveheted a lagzi uátn is). szerintem jól döntöttél. a menyasszony részéről meg fura ilyen szinten beleavatkozni a násznép öltözködési szokásaiba. ez valami komplexus lesz. kevés hagyományt, babonát tartok, de az "esküvőre feketét ne"-t igen, szóval abban biztosannem mennék. ne bizonytalanodj el, jól néz ki ez az összeállítás
2013. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
30%
Ez a szerkó szerintem egyáltalán nem való esküvőre!
2013. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem jó ez a ruha, bár attól is függ, hogy te mi leszel. Ha nem túl közeli rokon vagy barát, akkor jó ez a ruha, de ha tanú leszel, akkor lehet, hogy kicsit elegánsabb kéne.

Amúgy a fekete ruha is jó lehet, hülyeségnek tartom, hogy feketét "nem illik", mert az gyáááász. Gyakran járok talpig feketében, senki nem gondolta még ezt rólam. Meg ha színes kiegészítővel, cipővel, táskával veszed fel, akkor az már máris nem olyan sötét.

2013. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Előrebocsátom, nem értek az esküvőkhöz, a női öltözködéshez és ízlésem is érdekes lehet pár ponton, de nekem tetszik a ruhád :) Ilyen kis üde, lezser hatású, de a leírásod alapján megüti a "szükséges" elegancia szintet is... (Bár szerintem tökmindegy, hogy valaki hogyan és mennyire tág fogalmak szerint elegáns, az embernek egyénisége is van.)
2013. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én ilyen lógós nadrágban és lógós felsőben nem mennék :-) Lógós felső mehet szűk nadrággal és egy szép blézerrel,vagy stólával.


Az egyberészes ruhák közül bármi lehet szerintem egy szép cipővel és táskával.

2013. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
38%
Ha a te overálod nem pont ilyen, mint amit linkeltél, hanem elegánsabb, akkor felveheted. A képen láthatót én egy átlagos napomon pl. vásárláshoz tudnám elképzelni, annyira egyszerű és semmitmondó. Csinos, nekem is tetszik, fel is venném, de nem esküvőre. Nekem a Zara ruha jobban tetszik, bár önmagában ez is egyszerű, viszont arany kiegészítőkkel fel lehetne dobni annyira, hogy egy elegáns esküvőn is megállja a helyét.
2013. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Egy házasságkötő terembe még elmenne, de egy kastélyba szerintem kevés. Ha a menya nem akar hosszú ruhát, az azt jelenti, hogy térdig érő szoknyát illik felvenni. A nadrág lehet hosszú, hisz az nem szoknya. De az a legbiztosabb, ha megkérdezed a menyától, hogy szerinte megfelelő lenne-e ez az öltözék.
2013. ápr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
18%

Hát ez egyáltalán nem való esküvőre...

Esküvőre ilyen ruhák valók:


Szoknyás:

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]


Nadrágos:

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

2013. ápr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
32%
En ilyen szerelésben munkába mennék nem eskuvore. Milyen dolog, hogy megszabja, hogy ne legyen hosszú ruha?! Ha nekem van egy szép hosszú estélyi ruhám, akkor miért ne venném fel az eskuvore? Egy csinos koktél ruha illik oda. En voltam olyan eskuvon, ahol a rengetegen vettek fel fekete koktél ruhát.
2013. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!