Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az alábbi ruha felvehető egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi ruha felvehető egy esküvőre vendégként?

Figyelt kérdés

[link]

Remélem jó a link. Van egy ilyen ruhám, felvehetem egy május eleji esküvőre? Élőben elegáns, a nadrág anyaga picit fényes, a felső része rózsaszín, bronz öv és szandál van hozzá. Nekem picit hosszabb a szára, nem bokáig ér, hanem szépen leér a lábfejemig.

Mint megtudtam a menyasszony nem akarja, hogy valaki hosszúban legyen(nem értettem mit akar ezzel, de azt mondták) plusz ugye nadrág és nem szoknya.

Kastélyban lesz egy elegáns esküvő.


2013. ápr. 4. 21:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
44%

Hát ne haragudj meg, de én nem örülnék ha ilyen ruhákba jönnél az esküvőmre. Az első inkább munkába való a második meg nyaralásra.

Valami elegánsabb esküvősebb illene. Én ilyen ruhában nem engedném, hogy fényképezgessenek a násznéppel. Ezzel az erővel az utcáról bejött vagy munkából szakadt emberrel is szerepelhetnék egy képen. Ha házasságkötő teremben vagy kisebb esküvőn kellene megjelenni így akkor csak-csak. De, hogy kastélyban egy elegáns esküvőn ilyet fel nem vennék az biztos.

2013. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
47%
én akkor is felvenném. Szerintem igenis illik esküvőre egy szép kis táskával. Nem kastélyba való? már bocsánat, de pl én nem vagyok vékony alkat, és ha a barátnőmnek kastélyban lenne az esküvője, biztos, hogy inkább ilyet vennék fel, mint egy estélyit, csak azért, mert az jobban illik a kastélyba. Már nem azért, de aki mondjuk sátras lagzit tart, annak jó a farmert sort is?
2013. ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, de ha nincs más, én mindenképp vennék fel hozzá egy blézert.
2013. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ahh... nem az, hogy nem kastélyba való... de egyáltalán nem ünnepi... semmi elegáns nincs benne. Ez simán egy leugrom a boltba vagy elmegyek egyet sétálni a napsütésben ruha és semmi több. Egy baráti találkozóra, egy randira nem venném fel.. Nem egy esküvőre.. Nem hogy kastélyos esküvőre..
2013. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
azért ez a "leugrom a boltba" kicsit erős volt szerintem.
2013. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Utolsó honnan veszed te ezt? Van aki képes még estéi ruhát is felvenni csak azért mert boltba megy.
2013. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!