Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha az étteremben egy kisgyerekes család egy utazóágyat szeretne felállítani?

Figyelt kérdés
A gyerek épp abban a korban van, hogy szeret kúszni-mászni, a babakocsiban nincs el órákig, viszont 10 kg, így ölben sem lehet bírni sokáig. A terem szélén egy utazóágyban néhány játékkal eljátszana, nem kéne cipelni, a szülei is tudnának kicsit szórakozni mellette.

2013. jún. 15. 07:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Szeritnem jó ötlet, sokkal inkább, mint ha a gyerek összevissza mászkál, zavarja a többi emberet az étteremben, feltéve, hogy a gyerek megszokta ezt a fajta heöyzetet. Persze elöször meg kell kérdezni az étterem vezetöségét, meg kérni, hogy lehetöleg valahol oldalt kapjatok asztalt, hogy a gyerek mellettetek legyen, különben állandáon urgálhattok oda hozzá.
2013. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg nem jó ötlet. Az étterem nem játszóház, nem egy ekkora gyereknek való. Különösen, ha órákig akartok maradni. Nem tudjátok rábízni valakire, amíg ti ott vagytok?
2013. jún. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Először nm értettem, mert azt hittem, hogy csak besétálnak egy étterembe vacsorázni és vonszolják be magukkal az ágyat. :D


Esküvőn én megkérdezném előre. Ha csak beállítotok, hogy 'Itt vagyunk, hova rakhatjuk az ágyat?', na azon én kiakadnék, az tuti. Kérdezzetek rá, hogy elfér-e valahol. Ezt át kell gondolni, hogy pl. a felszolgálóknak ne legyen útban, a vendégek elférjenek, ne pont a zenekar mellett legyen, ne is a légkondi mellett. Meg kell kérdezni.

2013. jún. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
2-es vagyok. Ja, hogy esküvőn? Mondjuk szerintem úgy sem jó ötlet. A gyereket nem érdekli, a többieket meg zavarja szerintem.
2013. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%

Kedves ellenkezok: Mivel eskuvorol van szo, igy valoszinu mindenki ott lesz, aki vigyazhatna a gyerekre (csalad), ha vendeg kisgyereke lenne, akkor az mas, mert esetleg nekik vannak olyan rokonaik, akik nem lesznek ott. Ha a par gyermeke, akkor termeszetesen ott kell lennie a gyermeknek.

Mi juliusban eskuszunk, 8 eve egyutt vagyunk, mar van gyermekunk. 3 eves. Etteremben tartjuk a lagzit, de ugy, hogy a terem csak a mienk lesz. Az enyem mar eleg nagy, nem vinnek neki ilyesmit, de egyik nagynenemnek most lesz egy eves a gyermeke, most, hogy igy felemlitetted ezt, meg is kerdezem tole, hogy jon e a kisfiu, es szukseguk van e ilyesmire. Mondjuk ok valoszinu megoldjak, mert van egy 18 ev koruli nagylanya, o nem fog jonni, valoszinu rabizzak. Igy az enyem lesz a legkisebb, de egy masik, 4.5 eves kislany is ott lesz, az unokatesoja, vele ellesznek.

Igen, az etterem nem jatszoter, de az ember nem tudja beadni a zaciba a gyereket, amig ilyen unnepsegre megy. Azon kivul a gyermeknek meg kell tanulnia viselkedni ilyen helyen is, meg kell ismerkednie ilyen helyzetekkel is. Egyebkent eskuvoi ebedeken ettermekben megertik, ha a gyerekek rohangalnak fel-ala. Csak a szulo arca eg, mert azt gondolja, csak az ove ilyen, mit gondolnak rola. Persze az emberek elfelejtik, hogy ok is ilyenek voltak valamikor:D Nem lehet gusba kotni egy gyereket, muszaj neki is kitalalni valamit. Szerintem ha elore meg van kerdezve, az etterem meg fogja engedni, foleg ha elmondod neki, hogy felsz, ha nem fer el, ossze-vissza fog maszkalni a gyerek.

2013. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Hát lehet én vagyok hű..e,de nem írta senki,hogy esküvőre mennének...
2013. jún. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Kategória: Családi kapcsolatok - esküvő

Hány fős esküvőre mentek? Szerintem egy 100 fős nagy lagziban nincs helye egy kisgyereknek. Próbáljátok meg egy bébiszitterre hagyni. Ti sem éreznétek jól magatokat, ha állandóan a gyerekre kéne figyelnetek.

2013. jún. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Esküvőről van szó, a gyerek 8 hónapos. Nyilván először megkérdeznénk a párt (unokatesó), meg az étteremtől és nyilván nem a tánctér közepére raknánk, hanem ha van hely, akkor a terem szélén, fal mellé, ahol nincs útban. Ha nincs hely, meg sem kérdezzük. Csak kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy elítélendő-e a dolog.
2013. jún. 15. 08:23
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Pedig nincs annál idegesítőbb, mikor egy bulin vagy magán az esküvőn egy gyerek gondol egyet és elkezd torka szakadtából üvölteni...


Nem hiszem, hogy egy estére ne lehetne megoldani a gyermek elhelyezését, ha mást nem babysitterrel.

2013. jún. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

Az soha nem elítélendő ,ha a szülő jót akar a gyermekének. Ellenben a gyereknek nem biztos ,hogy tetszene az a sok ember meg a hangos zene. Egy esküvőn mindig vannak ittas emberek és hiába nem lesz útban az ágy ,ha valaki neki dől az nem bírja ki a 50-70 kilós ittas felnőttet. Persze értem én ,hogy vigyáznátok rá ,de akkor sem menne annyira.

Talán gondoljatok arra is ,hogy még elég pici a gyermek és sok ember sok betegséget hordozhat ami nektek nem veszélyes ,de neki még nincs olyan ellenálló képessége.


Én megengedném ,ha valaki akarna így jönni az esküvőmre ,de nem hiszem ,hogy én elvinném így a gyereket.Valakinek jó volna otthon maradni hacsak nem váltásban vigyáztok a gyerekre a saját környezetében. Apuka 2 órát majd anyuka 2-t...

2013. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!