Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha az étteremben egy kisgyerekes család egy utazóágyat szeretne felállítani?

Figyelt kérdés
A gyerek épp abban a korban van, hogy szeret kúszni-mászni, a babakocsiban nincs el órákig, viszont 10 kg, így ölben sem lehet bírni sokáig. A terem szélén egy utazóágyban néhány játékkal eljátszana, nem kéne cipelni, a szülei is tudnának kicsit szórakozni mellette.

2013. jún. 15. 07:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
62%

Én voltam már pár esküvőn és voltak pici gyerekek is,legkisebb csecsemő volt. Nem volt velük probléma. Eleve egy lakodalomban,ebédnél is nincs templomi csend,egy gyereksírás majdhogynem meg sem hallatszódik. Ha meg baja van a kicsinek,anyuka/apuka feláll vele,járkálnak,megnyugtatja,mutatja neki,milyen szépek az asztaldíszek,a gyerek elhallgat.


Szerintem,ha megkérdezitek,hogy meg lehet-e oldani és rábólintanak,akkor nem gáz.

2013. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
56%
Ide is leírom: kisgyerekek nem valók hangos zene, 100 ember, részegek, táncolók és bulizók közé. Lehet, hogy te csak jót akarsz nekik, de gondold át még egyszer valóban jó-e ez. Én még csak olyan gyereket láttam, aki végigrandalírozta/üvöltötte a lagzit, olyat nem, aki élvezte volna.
2013. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nem volt még 1 éves a kislányom,amikor esküvőre mentünk. Elvittük magunkkal és a vacsora után hazavittem,ahol a Mami vigyázott rá reggelig. Mi visszamentünk és nagyon jól éreztük magunkat. Azért nehogy már ne kelljen ennyi kikapcsolódás a szülőknek is,hogy azt írod kérdező,hogy nem éreznéd jól magad a gyerek nélkül. Ha az én esküvőm lenne és valaki ilyet kérne,akkor megengedném,de teljesen felesleges egy ágyat vinni az esküvőre. Na meg egy bizonyos kortól jól érzik magukat a gyerekek a lagziban (akkor már én sem hagynám otthon),de nem egy 8 hónapos csecsemő.
2013. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
70%

"Majd mikor a Ti gyereketeket nézik ki valahonnan, kíváncsi vagyok, mennyire áll félre a szátok! "


Semennyire, mert értelmes ember nincs hozzánőve a gyerekéhez, vagy ha mégis, akkor felfogja, hogy sem a kisgyerek sem a násznép szempontjából nem előnyös, ha gyerekestül mennek, és vagy egyedül megy, vagy nem jelenik meg, ha a bébiszitter nem megoldott.

2013. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
64%
A lagzinkon volt járóka az egyik unokatesómnak. Engem egyáltalán nem zavart. Este játszott benne, éjjel abban aludt, miközben bömbölt a zene. Szerintem nagyon jó ötlet, sokkal jobb, mintha sírna, nyűgös lenne, és ezért a szülőknek haza kellene mennie.
2013. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!