Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha az étteremben egy kisgyerekes család egy utazóágyat szeretne felállítani?

Figyelt kérdés
A gyerek épp abban a korban van, hogy szeret kúszni-mászni, a babakocsiban nincs el órákig, viszont 10 kg, így ölben sem lehet bírni sokáig. A terem szélén egy utazóágyban néhány játékkal eljátszana, nem kéne cipelni, a szülei is tudnának kicsit szórakozni mellette.

2013. jún. 15. 07:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem jó ötlet, mert ilyen pici gyerek esküvőre nem való. Egyrészt teljesen új ingerek fogják érni, ami miatt valószínűleg ki akar majd jönni az ágyból. Ezután, ha kivettétek, a sok ember miatt, aki megnézi megijedhet, a hangos zene és a mulatozás miatt aludni sem tud. Ezen túl ti sem fogtok tudni nyugodt szívvel szórakozni, mert állandóan a kicsit fogjátok figyelni, hogy hogy van. Én biztos szitterre hagynám inkább.
2013. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

Sose értettem miért kell ilyen pici gyerekeket lagziba vinni. Félrértés ne essék, imádom a gyerekeket, óvónéni vagyok, de speciel a saját lagzimon jobban örültem volna, ha otthonhagyják a rokonok, így nem kellett volna az egyházi szertartás alatt végig az üvöltését hallgatni, nézni ahogy a táncparkett közepén tanítják járni, aztán 10-11kor hazamentek, mert a gyerek álmos, nyűgös, stb. Tényleg nincs kivel hagyni? Egy nagyszülő, nagynéni, szomszéd, barátnő, babysitter?

Amúgy, csak mellékesen, nekem nagyon fontos volt a dekoráció, rengeteget fizettem érte, napokig tervezgettem, hogy szép legyen, minden passzaljon, minden szimetrikus legyen, jó legyen az összhatás, nem igazán tetszett volna, ha betesznek nekem egy ágyat az étterem közepére. Lehet én vagyok a rossz, de sok menyasszony rossz, mikor a nagy napjáról van szó, és ez most róla szól, nem rólatok. Hacsak nem te vagy a menyaszony. Akkor azt csinálsz amit akarsz.

2013. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
41%

Nekunk szeptemberben lesz az eskuvonk. Engem nem zavarna ha felallitanatok egy utazoagyat, sot az sem ha a szine nem illik bele a dekorba. :-)


Es nem akarok senkit megserteni, de en pl soha nem hygnam a 8 honapos gyerekemet egy babysitterre vagy a szomszed nenire ahogy itt tobben javasoltak.

2013. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%

Én nem ítélem el az ötletet, mindenki úgy csinálja, ahogy neki megoldható és kényelmes.

Én a 8 hónaposat biztos nem vinném, annak sem szívesen teszem ki a 9 hónaposomat, hogy 1 órát autókázzunk a szülőkhöz oda-vissza. Keresnék olyat, aki tud rá vigyázni, és 9-10 óránál tovább nem maradnék ki. De csak olyanra bíznám, akit már jól ismer. Biztos én vagyok gyöpös, nekem egy esküvő nem annyira fontos, mint, hogy a babámnak meglegyen a napi rutin és a biztonságérzet. De nem gondolkodunk egyformán, és senkit nem ítélek el, aki máshogy gondolja/csinálja. Csak leírtam, én mit gondolok.

2013. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%

Múlt hétvégén voltam lagziban..

Egészen sok gyerek volt, több karonülő is.

Leghátra ültek a templomban, a polgárin az ajtó mellé, hogy ha ramazuri volna, akkor gyorsan ki tudjanak menni. Minden gyerek csendben volt végig.


Este is jól bírták, a kicsiket a közeli szállásra átvitték altatni, és volt aki figyeljen rájuk, a menyasszonytánc után egy gyere sem volt. persze voltak akik hazamentek, voltak akik otthon bízták valakire a gyereket.

semmi probléma nem volt ezzel..


Alapvetően én is úgy gondolom/ gondolnám, hogy esküvőre kicsi gyerek nem való, de az utóbbi tapasztalataim nagyon pozitívak...



szerintem jó ötlet, nekünk javasolta a vőfély, hogy ha van rá mód, és sok gyerek lesz, akkor egy kicsi sarok legyen egy játszószőnyeggel, plusz néhány plüssel, és autóval....tehát egy játszósarkot szervezni, onnantól egy gyerek sem fog ramazurizni...

2013. jún. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
23%

arra nem gondol, aki azt írja hogy hagyja valakire, hogy egy 8 hós gyerek még szopizik (szopizhat), ugyanúgy haza kell hozzá menni korán ha valakire hagyja is? az én anyukámék nem vállalták volna egy estére se, ilyen kis korában, hogy elmenjek, más meg szóba sem jött volna.

szerintem egy esküvő zárt körű rendezvény, nyugodtan felállíthatsttok egy járókát neki a sarokban.

2013. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem rossz ötlet. Ekkora gyerek nem való oda. Lesz ott így is hangzavar, megijedhet a pici, vagy szimplán nem oda való, ahol egy rakás ember hangoskodik, zene szól, stb. Ha nem tudjátok megoldani a felügyeletet arra az estére, valaki maradjon vele otthon (vagy mindannyian).

Vagy lesz más kisgyerek is? Mert akkor meg meg kéne oldani egy másik helyiségben a gyerekek felügyeletét. De ne az étteremben, sem a közepén, sem a szélén, hát hogy néz már az ki?

2013. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Kicsit meglepődtem a válaszokon. :) Mikor a mi esküvőnk volt, a nagyobbik gyerekünk akkor volt 2 éves. Mi úgy ültettük a vendégeket, hogy aki babakocsival jön, a babakocsi elférjen az asztal mellett, a nagyobbaknak legyen hol pihenni, aludni, bár a felügyeletet a szülőkre bíztuk. Igaz, hely is volt bőven. Magamból indultam ki, mikor eszembe jutott ez az ötlet, hogy engem nem zavarna. Mikor a nagyobbal voltunk lagziban, ő akkor már kézenfogva sétálgatott, tehát nem kellett sem cipelni, sem a babakocsiba "kényszeríteni". Így is kb. 9-ig maradtunk, vacsi után hazajöttünk, mert a férjem nem érezte jól magát, a gyerkőc simán elaludt a babakocsiban, a hangzavarban. A kicsi egyébként hozzá van szokva a nyüzsihez, hiszen egy 4 éves mellett folyamatosan "rángatva" van jobbra-balra. Szívesen nézelődik, érdeklődő és kíváncsi, csak idegen ölében nem szeret lenni sokáig. Ezért gondoltam, hogy jó ötlet egy utazóágyat magunk mellé tenni, ha van hely és mód, így ő nézelődhet, tornázhat kedvére. Nem hagynám magára, nem lerázni akarom, éppen az ő kényelme miatt csinálnám. Nem tudom kire hagyni és nem is hagynám, én nem érzem jól magam a gyerekek nélkül. Ha nem érzik jól magukat, vagy nem lehetnek velem, inkább én sem megyek, vagy hazajövünk korábban. Ráadásul a kicsi még szopik is, emiatt sem hagynám másra. Várok még hozzászólást, tényleg érdekes mennyire másképp látjuk a dolgokat. :) Mindenesetre, ha úgy alakul, óvatosan hozakodok elő az ötlettel, nehogy a pár érezze magát kényelmetlenül!
2013. jún. 15. 10:26
 19/25 anonim ***** válasza:
68%

# 16


És ha még szopik? Megetetik délután mielőtt elmennek és estig mire hazaérnek max. 1x kell neki adni valami mást. Egy 8 hónapos gyerek már nem csak anyatejen él.


Vagy ha ez nem tetszik ne menjen az anyuka az esküvőre. Nem való egy csecsemő egy esküvőre.


Egyrészt zavarja a násznépet, másrészt zavarja a bulit, harmadrészt meg egy pici gyereknek nem való sem a részeg felnőttek társasága, sem pedig egy zajos, koszos esküvő, ahol bármilyen fertőzést összeszedhet.


Meg végül az anyukáról sem tudom elképzelni, hogy úgy tudná jól érezni magát, hogy ott a gyerek.

2013. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
46%

nekünk most volt az eski, sok gyerek volt, karonülő 1, 3 év alatt 2, 14 alatt 15... semmi gond nem volt velük, szépen csendben voltak a szertartás alatt.. a 3 éves kislány kezdett sírni, de őt abban a pillanatban ki is vitte az anyukája.

Én megengedtem volna, nem is értem, miért vannak itt ezen ennyire fennakadva... Majd mikor a Ti gyereketeket nézik ki valahonnan, kíváncsi vagyok, mennyire áll félre a szátok! Én megkérdezném a pár, hogy van-e lehetőség az asztal végére ülnötök, hogy magad mellé tehesd a kicsit! Te ismered őket, kérdezz rá, hogy mehet-e az utazóágy. Én az asztal végére tenném (az asztalfőre), így senkit nem zavarna, a baba is tudna nézelődni. Egyesek úgy beszélnek a gyerekekről mintha valami állat lenne, meg hogy csak a baj van vele... Hát, nagyon remélem, hogy egyszer majd valaki az ő gyerekükről is így fog vélekedni.


Ha meg annyira nem bírja, még mindig haza lehet vinni, de a Te babád, biztos ismered, tudod, hogy nem lesz probléma, azért fordult meg ez a fejedben.


Kérdezd meg a párt. De azt javaslom, ahogy írtam is, hogy ne a terem szélére tedd, hanem kérd, hogy ti ülhessetek az asztal végén, ha lehet te+párod egymással szemben, és toljátok az asztal végének közvetlen az ágyat. Így lát mind a kettőtöket a gyerek is.


Írj majd, mit mondtak!

2013. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!