Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok, irigyek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok, irigyek vagytok a többi menyasszonyra?

Figyelt kérdés

Vagy a nem menyasszonyok irigylik a menyasszonyokat? Az esküvő témában szinte nincs olyan válasz, ami nincs lepontozva, akár hasznos, akár nem...

Miért kell lepontozgatni pl. egy olyan választ, hogy "Fehér rózsa csokrom lesz/volt" (Példa kérdés: Milyen virágokból lesz/volt a menyasszonyi csokrod?) Mi nem hasznos ebben?


2013. júl. 3. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

WTF?! :D

Egyébként ezen az oldalon sokan pontoznak ész nélkül, szerintem egyeseknek kifejezetten ez a hobbija :D

Boldog menyasszonyként jelenleg csak pozitív érzelmeim vannak, senkire sem vagyok irigy, hogy is lennék :)

2013. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam... mármint, hogy egy boldog menyasszony, újdonsült feleség nem itt éli ki magát a pontozgatással! :D

Nem akarok károgni, de előbb utóbb a te válaszod is le lesz pontozva. Én nyomok egy zöldet! :)

2013. júl. 3. 12:23
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Néhány menyasszony a józan eszét és ítélőképességét is elveszti, amikor az ujjára kerül a gyűrű. Én már be sem nézek ilyen esküvős topicokba, mert halálra röhögöm magam :D
2013. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez nem irigység, hanem személyes szimpátia.


Ezen az oldalon a pontozás egy elég összetett dolog. Többek között vannak olyan válaszadók, akik direkt pontozgatni járnak ide, de szinte sosem írnak (lásd toplista, pontozásrt kapott pont), mások pedig minden az övékkel ellentétes véleményt lenyomnak. Megint máskor a kérdező nyom egy jó nagy pirosat minden válaszra, ami esetleg bár segítőkész, nem az ő álláspontján van. Aztán vannak olyanok is, akik nick/százalék alapján kiszemelnek 1-1 embert, és minden kérdésnél nyomják neki a pirosat, mert teszem azt egyszer összevesztek vagy nem egyezett a véleményük. Ebből az lesz, hogy a lepontozott meg bepipul, és cserébe nyom egy pirosat mindenki másnak is...


Nem kell vele foglalkozni. Aki ilyeneket lepontozgat, hogy fehér rózsacsokor, annak biztos a piros szegfű tetszik, hát istenem. Váljék egészségére.

2013. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én immár feleségként írigy vagyok, de nem a rossz értelemben. Abból az értelemből, hogy látom a sok szép menyát a sok szép ruhában, hajjal, és átélném mégegyszer ezt a napot :) De soha nem pontoztam le emiatt senkit. :)
2013. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát őszintén ezt én sem értettem soha. De menj fel egy olyan kérdésre, ahol a gyerek neve a kérdés. Megad 5 nevet, hogy kinek mi tetszik, és az lesz a vége, hogy mindegy ki mit írt, 50%-os mindenki :D


Vagy ami engem nagyon felháborított egyszer, hogy volt egy abortuszos kérdés, talán, hogy ki mikor miért. És aki erre válaszolni mert, vagyis beismerte, hogy volt abortusza iszonyatosan le lett pontozva. Holott hasznos választ adott a kérdésre. Aki meg szidta az abortuszosokat, az meg 100%-os volt mind, holott szétoffolták a kérdést. Na most ennek az a következménye, hogy érzékenyebb kérdésekre már senki nem is válaszol, mert lepontozzák. És szerintem ez felháborító, mert az lenne a lényeg, hogy itt olyat is lehessen kérdezni, amit otthon nem tudsz. Mert nem mersz, vagy mert pl nincs olyan ismerősöd, akinek volt abortusza.

2013. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Esküvő témában én úgy vettem észre, hogy főleg két típusú válasz vívja ki a közfelháborodást, kérdésről függően.

Az egyik, a két tanús, kontra nagy lagzik kérdésekben az, aki be meri vállalni, hogy ő bizony nagy lagzit szeretne, vagy ilyet tartott.

A másik a "mennyibe kerül egy lagzi, kell-e vőfély/fotós/videós/székszoknya/vagybármimás, akinek nem volt, az milyen volt" típusú kérdésekben, aki kisebb lagzit tartott, nem költött ilyenekre és mégis jól sikerült.

Persze sokszor minden válasz le van pontozva.


Szerintem ez nem irigység, csak sokan nem tudják elképzelni, hogy mások nem azért tartanak olyan esküvőt, vagy lagzit, amilyet tartanak, mert smucigok, vagy éppen nagyzolók, vagy képmutatók, vagy magamutogatók, stb. hanem mert tényleg olyat szeretnének, vagy ennyire futja a keretből.

2013. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, én olyan szempontból vagyok irigy, hogy az én életem egyelőre nem úgy alakul, hogy eljegyezzenek, mert egyelőre az összeköltözésen dolgozunk, de az is küzdelmes. De emiatt nem szoktam lepontozni. Sőt, ha valakinek nem tetszik a válasza, nem is nyomok rá semmi, kivéve, ha fatális marhaságot írt. (Pl. pont most láttam egy kérdést, ahol az egyik válaszoló szerint a református esküvőt a pápának kell érvénytelenítenie.)
2013. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit irigy vagyok rájuk,mert az enyémet az anyósomék tönkretették,és egyáltalán nem olyan volt amilyennek megálmodtam.Ha látok egy menyasszonyt mindig az jut eszembe,hogy az övé biztos tökéletes lesz.
2013. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én már feleségként rettentő irigy vagyok :)

de nem szoktam pontozni, csak felfelé, nagyon ritkán le, pl. ha valaki megkérdi, hogy "hány fős volt a lagzid?", és erre jön olyan válasz, hogy "nekem nem volt, mert feleslegesnek tartom, te se költsd rá a pénzed..." stb. Az ilyen válaszadókat sajnos még nem sikerült megértenem...

2013. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!