Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki kéttanús esküvőt tartott:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kéttanús esküvőt tartott: Mit reagált a család?

Figyelt kérdés

Volt belőle sértődés? Meddig tartott?


(Csak elméletben érdekel, nem tervezek két tanúval esküdni. :))


2013. júl. 22. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nemsokára lesz két tanús esküvőnk, szinte titokban. Biztos vagyok benne hogy lesz sértődés. A nagymamám akarja azt hogy a dédimamám mindenkèppen ott legyen. De ez így, ilyen formában nem kivitelezhető. Erről még régebben volt szó. Úgyhogy senkinek nem mondunk semmit.
2013. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az unokatestvéreméknél így volt. Hát, nem örült a család annyira, de elfogadtuk, túltettük magunkat rajta. És közöltük velük, hogy hülyék, mert ha csak egy ebédet tartunk, akkor is kaptak volna ajándékot... :P
2013. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenre készülök. :) Nem nagyon érdekel a család véleménye minket. Úgy tervezzük, akár majd csak fél-1 év múlva tudjanak róla, hogy lezajlott.
2013. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem nekünk is ilyen lesz, mert párom családja nagyon messze él és az én családom is, hiába szeretnénk, hogy ott legyen mindenki :(. Így majd csak mi ketten + tanúk leszünk az esküvőn és majd ha lesz elég sok pénzünk, akkor majd csapunk egy rendes családos lagzit.
2013. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na jo az én esetem kicsit kilog a sorból. Férjem már volt házas akkor megvolt az ünnepség mindennel együtt. Mivel anyos amugy is beleszolos fajta, az én családom meg nagyon messze van amit bem birtam volba finanszírozni igy ugy döntöttem (?!) a lehető legkisebb felhajtással rendezzük az esküvőt. Kb 15 perc volt az egész, nem bánom mert amúgy se szeretem a felhajtást.
2013. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

2 éve házasodtunk,két jó barát volt a két tanú.

Mindkettőnk családját ismerve döntöttünk így,tudtuk,hogy végigveszekednék,és a mi pénzünkből kellene még ez,meg az,meg a világvégén levő ismeretlen rokon szomszédját is hívjuk meg,és persze nem jó a sima étterem,nem jó a zene cd-ről,stb,stb.(megcsinálták mindkét családban pár éve)


Nyaralás előtti héten házasodtunk,aztán elmentünk nyaralni 2 hétre,ami a nászút is volt.

Hazaérve mondtuk el.

Anyám megsértődött,kb 3 hétig nem szólt hozzánk,anyós hisztirohamot kapott,és hetekig engem szidott.

A nagymamák megölelgettek minket,hogy jól döntöttünk :)

Aztán nyugi lett,anyós nyavalyog csak,hogy nem szólhatott bele a dolgokba,pedig olyan jó ötletei lettek volna...

2013. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is legjobban a 3-as szerintit preferálnám. Viszont emiatt van egy kis félsz,mert Tesómék is így házasodtak (csak a gyűrűjükből jöttünk rá,hogy mi van) és bár Nekem baromira tetszik az ilyen hozzáállás:),pláne hogy a képzeletemben a 2 tanús az ideál és szerintem így lehet bensőséges igazán,de emlékszem,hogy a család ezen nehezen tette túl magát (Tesómékon),úgyhogy próbálom fejben keresni a kompromisszumot. Tehát ezáltal már hajlok valami olyasmire,hogy előtte szólunk,vagy rögtön utána....nemtudom,szerintem még így is sértésnek vehetik....
2013. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk jól fogadták. Igaz, 1,5 hónap múlva tartottunk templomit is, ahova elhívtuk a szűk családot, de az öcséméknek csak polgári volt, vendégek nélkül. Mindenki azt mondta, úgy csináljuk, ahogy nekünk jó.
2013. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!