Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik másodjára is menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik másodjára is menyasszonyi (nagy abroncsos) stb. ruhában férjhez menni? Vagy inkább valami szolidabbat válasszak?

Figyelt kérdés
34 vagyok..
2013. júl. 24. 10:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%

Illik élettársi viszonyban, évek óta együtt élő menyasszonynak fehérben lennie? Vagy akik bár nem éltek együtt, de éltek "házaséletet" esküvő előtt? Nem!

De ettől függetlenül mindenki abban megy ma már férjhez amiben akar. (Bár az elég gáz, amikor fedetlen vállakkal, ujjatlan vagy spagettipántos ruhában beállítanak a templomba. Ezt azért még illene tiszteletben tartani, ha már annyira "fontos" az a templomi.)

2013. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Voltunk mar olyan eskuvon, ahol menyasszony 40evesen, 2.alkalommal ment ferjhez, a 20eves ikerfiai oldalan feher, nagy abroncsos ruhaban. Ez se engem, sem mast nem zavart, mondjuk a hofeher ruha ez esetben kicsit furcsa volt, de kb ennyi:) ez a nap rolatok es a boldogsagotokrol szol, bizonyara szep leszel az abroncsos ekru szinu ruhaban is!! :)
2013. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek:)Valamiféle kompromisszum-kötős ruhát és esküvőt szeretnék,nem kéttanúsat de nem is nagy felhajtást,és ruhában sem azt a habos-babos fehéret,de mégsem kiskosztümöt.Főleg h ennél a kapcsolatomnál érzem azt hogy megtaláltam azt,akit kerestem,és valóban van minek örülni,az elsőnél ez nem volt így.Emiatt nem szívesen mondanék le egy szép esküvői ruháról.
2013. júl. 24. 11:02
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

Anyám elsőre menyasszonyi ruhában volt, másodszorra fehér kosztümben, harmadszorra fekete kosztümben...

Úgy tűnik a 3. a befutó :D

2013. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
Abban esküdj meg, amiben szeretnél! Sok boldogságot!:)
2013. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

2.igazid van?:)


szerintem amiben jól érzed magad, az esküvő a legfontosabb nap, szóval én biztos fehéret abroncsosat választanék a helyedben, bár én nem személy szerint nem mert elég visszafogott vagyok mindenben.

2013. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

- Szokás itt borravaót adni? - kérdezi az izgatott vőlegény a tanut

- Én speciel 5000-et szoktam adni

2013. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Barátnőm 33 évesen ment férjhez. Ez a második házassága, előzőből van két kislánya. Fehér nagy abroncsos ruhában állt az oltár elé, a kislányok voltak a koszorúsok. Nincs ebben semmi kivetnivaló. Ahogy érzed. Saját magadnak és párodnak kell megfelelned, nem a "vendégeknek".
2013. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!