Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiből lehetne kihozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiből lehetne kihozni egy esküvőt? Nem tul szűk esküvőt terveznénk 100Fő, És mégegy kérdés ha vannak teljesen jó barátaim, de van 5-6 aki haver inkább őket meghivjam? Vagy ha nem akkor vajon besértődnek utána?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Azt gívsz akit szeretnél! Persze józan határok közt..



A költségek az igényektől függenek.


Nekünk 110 a szolgáltatókkal együtt


1,3 M lesz


Zene 70

Fotó 110

Ruha 115+30

Cipők 17


Helyszín 70

Kaja 5 fejenként


Süti 120


Italok virágos, díszítés, szertartás....meghívók...stbstbstb


Engem a sok apróságból összejött ktsg-ek rémisztenek meg


Pedig az egyedüli luxus az a fotós, meg a ruhám nem a legolcsóbb...a többi, mindent mi csinálunk, díszítünk, meghívó saját tervezés készítés..

Még a sütemények sütésében is résztveszünk..., nem bérelt menyasszonyi autó...stb....

2013. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi még van egy évem csak érdeklődök
2013. aug. 4. 12:43
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Istenem, már 1000x le lett itt írva, hogy ez nem így megy, hanem sok tényezőtől függ...


- falun/kisvárosban/nagyvárosban/fővárosban...?

- milyen jellegűt? sátras, étteremben, luxushajón, kastélyban, saját udvarban...?

- étel? viszitek, bográcsoztok, kaviár lesz lazaccal, normális éttermi menü...?

- menyasszonyi ruha falusi szalonból 5 éves modell, vadiúj valami tip-top helyről, méretre szabott haute couture ruha, internetről rendelt, kínai, használt, bérelve lesz vagy megveszed, varratod?!

- torta falusi cukrászdából vagy épp a főváros legjobbjából, netán a rokonság süti...?

- alkoholt visztek vagy ott kértek korlátlan fogyasztást, esetleg nem is lesz?

- templomi lesz-e? polgárin kértek extrákat? hétköznap lesz vagy hétvégén...?

- meghívók, köszönőajándék?

- dekor kézzel, esetleg a helyszínen biztosított, vagy cég csinálja?

- profi fotós, videós lesz-e?

- vőfély?

- vőlegénynek öltöny szintén 30.000-250.000 közé esik, milyen árkategória?

- milyen csokrot szeretnél, stb...


Ki lehet ezt hozni 10 millióból meg félből is (ha otthon bográcsoztok pl.)...

2013. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Lakhatásotok, rendes ruhátok, munkátok az már van?
2013. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ! Milyen esküvőre és mikre gondoltál ezekkel kapcsolatban? Csak,mert voltam már 6 millás esküvőn is,de nagyon szerényen is.
2013. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen, ház van munka van, van minden
2013. aug. 4. 15:39
 7/11 anonim ***** válasza:
de nem is azt kérdezte a kérdező h mennyi lesz...
2013. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
átlagban ennyi főre szerintem 1,5-ből egy alapot ki lehet hozni. Mármint nem flancolósat de nem is unalmasat...jelenleg
2013. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi végre az értelmes választ, erre voltam kiváncsi
2013. aug. 5. 22:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a barátokhoz szólnék hozzá, ahol 100 ember elfér, ott 105 is. :) Úgyis lesz pár ember, aki visszamondja, szóval lehet, hogy a végén haverokkal-barátokkal együtt i s csak 100 lesz a létszám. Ezen nem érdemes sértődés-hullámot indítani, egy 30 fős esküvő más lenne, de itt nem azon az 5 emberen múlik, kijöttök-e a pénzből.


Amúgy szerintem is 1,5 millió a minimum, amiből tisztességesen, de minden flanc nélkül ki lehet jönni, 2,5-ből meg már kényelmesen. :)

2013. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!