Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti milyen köszönőajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen köszönőajándékot adtatok/adnátok az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Valami kis apróságra gondolok, ami lehet akár saját készítésű is.
2013. aug. 11. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Én nem fogok, mert feleslsegesnek tartom. De azért egy darabig törtem a fejem, mire megszületett a döntés :-)

Ha adsz, akkor az szerintem mindenképp sajátkészítésű legyen, és használható, ne csak "dísz"

2013. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

, én sem látom értelmét... Nekünk nem lesz...


Amit talán jónak tartok, aki kis csomagba mentolos cukrot, vagy rágót adott, az jól jön evés után.


Szép almába tűzött ültetőkártyat is láttam..így egycsapásra a kártya és az ajándék is adott

2013. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
72%
Mi mézeskalácsokat sütöttünk, egyenként díszítettük őket a vendégek keresztnevével, szélén mintával. Ezt becsomagoltuk átlátszó fóliába, piros masnit kötöttünk rá. Ez volt az "ültetőkártya" is és a vendégek hazavihették természetesen. 110 vendég volt, de még így sem volt olyan túlzóan nagy tétel és díszítésnek is jó volt.
2013. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

nálunk nem lett végül, de mi is gondolkodtunk rajta.

Mi a kis kocka csokikat szavaztuk meg, amire készítettünk volna egyedi csomagolást, de végül a szülők jobban tudták, hogy nem kell...



a mézeskalács is tetszik :)


[link]

2013. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Az egyik oldalon láttam olyat, hogy kis organza tasakokba francia drazsét tettek.

Nem merek a zöld kézre nyomni, mert már megjártam egy másik kérdésnél.

2013. aug. 11. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
nálunk 5 szem cukrozott mandula került egy kis tülltatyóba
2013. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Mi nem adtunk semmit. Jól éreztük magunkat a lagzin, semmilyen külföldi szokást nem vettünk át.
2013. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Mi vettünk felespoharakat és üvegfestékkel megfestetük őket. Viszont sokan nem tudták, hogy köszőajándék és otthagyták. A 80 emberből max. 60 vitte el.
2013. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk sem volt semmi, azért, amit előttünk írtak.


^^Poharas: Tudta a maradék 20 is, csak ők nem voltak annyira udvariasak, hogy elvigyék.


Őszintén ezek az egy darab poharak, meg ilyen gagyi szirszarok mire jók? Hiába igyekszel, meg festegetsz, az ilyenek csak lomok a vendégeknek, amik szaporítják az otthoni lomokat. Ami lehet, hogy aranyos, ha a 7 éves kislányod adja, de anélkül a plusz érzelmi töltet nélkül csak egy felesleges szar.


Sokan mondják még a hűtőmágnest közös képpel. Nézd ez is olyan, hogy magának a párnak, szüleiknek, nagyszüleiknek biztos aranyos, de a többiek? Hát akármennyire szeretem a rokonságot, de nem raknám ki más szerelmes képét a hűtőmre. Ott a mieink vannak.


Ha mindenképpen akarsz valamit, akkor legyen ehető, mert az nem haszontalan, ha nem is kell mindenkinek más majd megeszi, nem drágán veszel egy rakás kacatot, aminek talán egy-két szentimentális nő örül és pakolgatja otthon egy kis ideig, a vendégek többi része puszta udvariasságból elteszi, de amúgy nem érti, hogy mi a fenének ez neki, a másik rész meg annyira szarik rá, hogy el sem viszi, mert nem szaporítja az otthoni kacatokat.

2013. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! Mi úgy oldottuk meg, hogy a köszönőajándék egyben az ültető is volt. Mézeskalács szívbe volt mindenkinek beleírva a neve. Nagy sikere volt
2013. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!