Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Italt és üdítőt mennyit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Italt és üdítőt mennyit kell számolni egy főre egy vidéki saját főzéses lagzin?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Fejenként 2 sör, fél liter bor, 1 deci tömény, fél liter udítő. Azt hiszem nálunk így volt.
2013. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fél liter üdítő egy lagzira? :o Annyi egy délutáni hamburgerezéshez is lecsúszik.


Sör-bor a család ízlése szerint. Kb. 2 liter sörrel és 1 liter borral számoljatok szerintem, ha hajnalig tartó lagzi lesz.


Nyári esküvőn 2 liter üdítő + ásványvíz együtt számolva legalább, töményből 2 dl fejenként.


Ez nem olyan nagy mennyiség, az üdítő kell a meleg és a tánc miatt, mert sokat izzad az ember. A 2 liter sör 4 korsót jelent, fiatal pasik a dupláját is megisszák lazán egy éjszaka alatt, ezért érdemes mindenkire 4 korsót számolni, hogy biztos ne legyen kevés.


Ha jól értem, saját magatok intézitek, így az se gond, ha marad ital, legfeljebb megisszátok a lagzit követő hetekben otthon, ezek azért jó sokáig elállnak (kivéve a folyó borokat).

2013. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

de ha midnen személyre számolsz ennyit, akkor elég, mert legtöbbet rá se teszik a kezüket az üdítőre egy lagziban. Én lgalábbis biztos nem, nő létemre, pasik meg pláne. Ha szomjas vagyok vizet iszok vagy sört, nem cukros lónyálat.

Mondjuk sört nem tudom mennyit kell számolni, mert nálunk az korlátlan volt, szóval azt nem számoltuk.

2013. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!