Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek esküvőre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek esküvőre az aprósütemények vagy a gyümölcssarok jobb választás a torta mellé?

Figyelt kérdés
Nem szeretném mindkettőt.
2013. aug. 30. 16:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Magamból kiindulva, ezek a műízű aprósütik nem hiányoznának... Esetleg pogácsa, pici kakaós csiga. A gyümölcsök tök jó ötlet, de pl nem száradnak ki vagy fonnyadnak össze pár óra alatt? Nehezen tudok elképzelni egész dinnyét / almát, és ha mondjuk egy szelet gyümi már meg van barnulva, az tökre nem guszta. Mondom ezt úgy, hogy szívesebben venném azokat, mint az édességet.
2013. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
11-es, ahol én voltam esküvőn, ott egyszerre csak keveset tettek ki, és a pincérek folyamatosan töltötték fel. De nem punnyad meg olyan gyorsan, Trófeában is kiteszik, és nem szokott undi lenni.
2013. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem gyümölcssarok csokiszökőkúttal vagy finom házi sütik.

Mert nem kezdek el ott csinos ruhában rágcsálni egy csöpögő,csurgós gyümölcsöt, viszont műanyag ízű sütit sem akarok...

2013. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

a cukrászdából rendelt aprósüti általában abból áll, hogy ugyanaz a linzer, különféle formában, lekvárral összeragasztva. Na, ehelyett tényleg jobb egy gyümölcsállvány, ne nevezzük saroknak, a méreténél fogva, tényleg elég lenne egy jókora állvány, de azt szakember rakja össze. És tényleg remek dolog mind e mellé igazi házi sütik, (kosárkák, grizesmézes, dunahullám,) minden háziasszonynak, főleg az idősebeknek van jól bejáratott édessütemény receptjük. Hozzanak egy tepsivel.

Annak idején úgyis belépő volt a lakodalomba a torta, minden család vitt egyet, de ma már ennek nincs divatja.

Én mindkettőt alkalmaznám felesben. Nem kell sok semmiből sem.

Csak épp elég:)

2014. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!