Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon hivalkodó lenne ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hivalkodó lenne ez a ruha esküvőre vendégként?

Figyelt kérdés

Jó ötlet egyáltalán fehér ruha vendégként?Annyira tetszik,de félek,hogy azt hinnék én vagyok a menyasszony:)

[link]


2013. okt. 5. 21:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ruha - csak nem ilyen leples a válla, csak sima féloldalas pántja van - van most a H&M-ben púder színűben 4 ezer forintért leértékelve.
2013. okt. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%

Fehérben CSAK a menyasszony lehet. A ruha szép, de nem egy olyan lagzira való, ahol a vendégek nincsenek anyagilag eleresztve és nem elegáns esküvő lesz.

Ha egy igazán luxus esküvő lenne akkor igen, de akkor is más színben.

2013. okt. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Je Veux ***** válasza:
100%

Én a fehérben és pirosban nem mennék. A fekete szerintem nem érdekes..


Az előbbi kettő pedig azért, mert azt a menyasszony színe. Csak az egyik napközben, a másik pedig éjfél után.


Fehér ruha tehát semmiképp sem jó ötlet, ilyen fazonnal végképp nem.


Ha esetleg lenne más színben, bár én a hosszú ruhában sem mennék szívesen, nem szeretem a feltűnést.

2013. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

Szia!Én is hasonlóban szeretnék menni nagy puccos esküvőre :)nekem is ez a bajom h az ilyen stílusú ruhák fehér/halványbézs/tört színben vannak

ha nem akarsz nagyon márkásat van most a H&M ben 2 féle hasonló maxiruha is

az egyik puder a másik pedig kék/piros/fekete színben van

nekem egy ilyen színű ruha a vágyam

[link]

sajnos állítólag nagyobb/hosszabb ruhát sem illik fevenni..

2013. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"sajnos állítólag nagyobb/hosszabb ruhát sem illik fevenni.."


Ilyen illemszabály nincs, esetleg kisebb esküvőkön, ahol a menyasszony is egy szolidabb (pl. empire) fazont választ és a vendégek is kevésbé elegáns ruhákban jelennek meg, furcsán hathat.


Nemrég voltam viszont egy 50 fős esküvőn, ami ugye nagynak azért nem számít, a menyasszony szép nagy abroncsos ruhában volt, és több nő jelent meg hosszú, elegáns ruhában, mert maga a helyszín is elég előkelő volt. Semmi gond nem volt vele, nagyon jól mutattak.


Egy falusi lagziban lehet furcsa, de alapvetően nincs ilyen szabály, hogy nem illik hosszút felvenni.

2013. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hát köszönöm szépen de sajnos lehet hogy

a menyát kellemetlenül érint a földig érő ruha

egyébként ez az én kérdésem http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__4.. ha segítetek megköszönöm :)

2013. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Erre is írtam, hogy csinos, elegáns, megfelelő ruhákat linkeltél. Egyáltalán nem hivalkodóak.


Ha a tanúja leszel, nyilván meg tudod kérdezni ő mit gondol róla, az arckifejezésén úgy is látni fogod, hogy megfelel-e vagy sem :)


(bár szerintem aki a saját esküvőjén más ruhájára féltékeny, azzal súlyos bajok vannak:))

2013. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

igen ebben igazad van :)

[link]

[link]

2013. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hááááát, pályafutásom alatt láttam nagyon meglepő eseteket.


Sztem a választásnál figyelembe kell venni az esküvő helyszinét, az időpontot, mi a kapcsolatod a párral, a többi vendég várhatóan hogyan fog felöltözni, stb., stb.


A ruha nagyon szép, de ha teheted ne fehéret vegyél. Hidd el, Te is zavarban leszel a 3 vicces poén után, amit majd a barátok, rokonok elsütnek.

Inkább válasszál másikat.

2013. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Ok lemondtam a ruháról teljesen:D Találtam másik kettő potenciálisat:)

[link]

[link]

Mit szóltok ezekhez esetleg?

2013. okt. 7. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!