Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hova menjünk nászútra? Tippeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk nászútra? Tippeket várok!

Figyelt kérdés
éljegyeztek... hova menjünk nászutra külföldre vagy M.O-ra? szerintünk jobb ba belföld de melyik a szreintete jobb?

2013. nov. 24. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Felőlem oda mentek, ahova akartok, csak ne nekem kelljen fizetnem...
2013. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Eljegyeztek, és a nászút a legnagyobb probléma? :D Nálunk az volt az utolsó szempont, de ugye mindenkinél más a fontossági sorrend. Mi belföldön voltunk, Parádsasvár nagyon szép hely, rengeteg a látnivaló!Lillafüred is varázslatos hely.
2013. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Azt sem tudjuk mennyi a keret, amit az útra szántatok. Én külföldre mennék, ha megengedhetném magamnak. Belföldön nyáron is el tudok utazgatni.
2013. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Juj, de jó nektek! :)

Én Tihanyba vágyom, tudom kissé elcsépelt, de szerelmes vagyok abba a helybe. Látogassátok meg a Gyógygödör nevű helyet, nem fogtok a kajában csalódni. ;)

2013. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi Portugáliában voltunk, Algarve-ban!!!!Nagyon jó volt, gyönyörű hely.
2013. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Gyulát javaslom ha nyáron mentek. Sok sok látnivaló, strand, ha akkor mentek, akkor karnevál stb.


Vagy esetleg Tihany is szép, romantikus.


De én inkább gyűjtenék, és mennék télen Ausztriába, vagy nyáron Olaszországba stb. Igazából nem jönne ki sokkal drágábbra.

2013. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Görögországot fele annyiban meg lehet járni, mint Magyarországot. Én tudom ajánlani korfut vagy krétát. Viszont ha tényleg ragaszkodtok az itthoni utazáshoz, akkor Gyula, Gyopárosfürdő, Aggtelek, Hévíz, Sopron vagy Szentendre, ahova elmennék a helyetekbe :)
2013. nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Svédország!! Gyönyörű egy egybekötött hajóúttal. Magyarországon már szinte mindent bejártam, úgyhogy külföld!
2013. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Menjetek Balira, azért az jobb, mint M.o. :)
2013. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Maldív!
2013. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!