Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mennyi pénzt szántok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi pénzt szántok átlagosan egy esküvőre, és mennyi pénzt a nászútra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az esküvői ruhára, a hely kibérelésére, az ételre, az utazásra, a szobák árára stb. tehát minden egyben összeszámolva, nektek mennyi pénz?

2013. nov. 30. 11:43
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
19-es: ami nem került pénzetekbe, azt hogy csináltátok? Áruld el a módszered:)))
2013. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 19-es mindez hány főre volt? csak szülők és tanúk?

Nálunk sajnos a szűk család 20 fő. A szűk család alatt én a nagyszülőket, keresztszülőket is értem. A párom családja is alsó hangon 15 fő és abban nincsenek benne felesleges emberek. Szóval mi sehogy sem tudnánk kihozni ennyiből vagy olcsóbban...

2013. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
A családot meg nem szeretném megbántani azzal, hogy csak tanúkkal megyünk, számomra ez nem lenne korrekt és ilyen meg sem fordult a fejünkben.
2013. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok


Egyben válaszolnék a kérdésekre amiket feltettetek.


Tehát a vendégek:


Tőlem: anyu, apu, nővérem (aki a tanum is volt), és egy barátunk, aki kocsival vitt minket) ez 4 ember.


Férjemtől : anyukája, a nővére, a húga, a nagymamája


Valamint 7 barát , ebből az egyik volt a férjem tanúja. A másik a fotós:)


Ezért nem került pénzbe a fotózás.


A férjem öltönye, és az én kosztümöm már alapból megvoltak. Így ezek sem kerültek pénzbe.


A hajamat anyu csinálta. Szintén nem került pénzbe.


A karikagyűrűket meg azokból az aranyékszerekből csináltattuk, amit a nagymamámtól örököltem. Így ez sem került pénzbe. Még a gravírozást is arannyal fizettük:D


Én meghívtam eredetileg 3 barátnőmet, és a párjaikat is, de egyikük sem jött el.:(

A nagyszüleim pedig már mind a négyen meghaltak.

A férjemnek pedig apukája régóta nem él. A nagypapájával pedig nem tartják a kapcsolatot.


A férjem nővérének férje (dolgozott), és a kislánya sem lehetett ott (beteg volt).


Illetve a férjem nem hívta meg a nagybátyját, annak feleségét, és a 4 unokatestvérét sem, mert utálja őket:)


Hát kb ennyi. Szóval nem volt nagy esküvő.

2013. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Köszi a választ! :)
2013. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Köszi a választ! :)
2013. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
OFF kerdes a valaszolokhoz: miert költötök többet az esküvöre, mint a naszutra? Tenyleg erdekel.
2013. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Mert nekünk az esküvő fontosabb. Ennyi :)
2013. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
27: mert így jött ki. Az esküvő végösszege 5 millió lett, de akkor már le volt foglalva az utazás, ami meg 2,5 millióba került. Bár várható volt, hogy az esküvő sokba fog kerülni. Az utazás ígyis minden igényünket kielégítette, hogy "csak" feleannyiba került, mint az esküvő.
2013. dec. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Aki kicsit tobb penzt szán a lagzira az már le van pontozva??? ERDEKES!

mindegy... mi is tobbet koltunk a lagzira mint a nászutra! és aki igy tesz szerintem azert teszi, mert lagzi csak 1x van, míg utazni elmehetunk minden évben!!!

2013. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!