Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mennyi pénzt szántok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi pénzt szántok átlagosan egy esküvőre, és mennyi pénzt a nászútra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az esküvői ruhára, a hely kibérelésére, az ételre, az utazásra, a szobák árára stb. tehát minden egyben összeszámolva, nektek mennyi pénz?

2013. nov. 30. 11:43
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Annyira hülyeség ez a pontozásos dolog. Itt nincs szerintem jó és rossz válasz. Mindenki leírta mennyit szánt a lagzira. Azért mert valaki pl. 5 milliót szánt rá vagy más csak 100.000 ft-ot, akkor miért kell elítelni. Valaki többet megengedhet magának, mert jobban él, valaki kevesebbet. És nem mindegy kinek mennyi volt? Az a lényeg, hogy az ember jól érezze magát az esküvőjén. Valakinek fontos a nagy lagzi, valakinek meg nem ez a lényeg és csak elmegy rokonokkal étterembe. Nem vagyunk egyformák és nem is kell, hogy egyformák legyünk!

Ahogy írtam nekünk is 60 főre lesz kb. 1,8 millió ft. Mi ennyit szánunk rá, szerintem ezen nincs semmi elítélnivaló és a többiek válaszán sem.

2013. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Húha Köszönöm szépen mindenkinek a választ, hogy leírtátok a terveiteket és hogy ti mennyiből tudtok kijönni az esküvői szervezkedésekből. :-) én már tudom, hogy a párommal maximum 800.000-ből fogunk kijönni, a szülők és a közeli ismerősök segítségével, de ez így is egy érvágás a kasszánknak. :-( De boldogok vagyunk, szeretjük egymást és ez számít. :-)
2014. jan. 2. 18:04
 33/36 anonim ***** válasza:
Mikor lesz a nagy nap? Sok boldogságot! :)
2014. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

200-bol tervezzük az esküvöt lagzi nelkül, egy ebeddel utana a legszükebb csaladi körben (max 20 fö), es 5-600/fö körülire a naszutat.


Ez igyis nagyobb, mint a csak ketten verzio, amit eredetileg szerettem volna:)

2014. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjük :-) júniusra terveztük az esküvőt :-)
2014. jan. 21. 00:04
 36/36 anonim ***** válasza:

Mi olyan 1 milliót szánunk rá, Szegeden akartuk először tartani, de itt nagyon drága, Vajdaságba lesz megtartva ( Párom oda valósi ) így fél millióval olcsóbban jövünk ki :)

Mi mindent magunkra vállaltuk, nem fizetnek a szülők semmit, nem szerettem volna úgy férjez menni, hogy a szülők adósságba verik magukat .

Mi gyűjtjük a pénzt rá.

A nászutat a párom szüleitől kapjuk nászajándékba, Görögországba megyünk Sartira :)

2014. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!