Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért baj ha pénteken van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha pénteken van egy esküvő?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem baj. A rokonságnak nem tetszik a pénteki nap?
2014. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Mármint úgy általában vagy a meghívottaknak?


Úgy általában semmi.

A meghívottaknak olyan szempontból lehet problémás, hogy munkanap, nem mindenki kap akkor szabadságot amikor kéri.

2014. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
2.-nak igaza van: a szabadságolás szempontjából gond.Bár a buli ugyis éjszaka van, ha nem olyan szombat a másnap, amin kötelezően dolgozni kell, akkor az se gond. De tradícionálisan szombaton szokás tartani, a vasárnapi másnappal nincs ilyen gond.
2014. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond, viszont ha van több meghívott is, akkor a munka miatt lehet gond. Általában délután szokott lenni az esküvő, 4-5 körül és pénteken ekkor még sokan dolgoznak és nem biztos, hogy mindenki ki tud venni szabadságot.
2014. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Ritka az a násznép, ahol többség tud szabit kivenni péntekre.

Pedig egy esküvőre rákészülni, és odaérni is kell az egész nap.


Amúgy nem lenne vele baj. Ha kis létszámú esküvő, akkor még lehet jó.

Viszont miért akarjátok egyáltalán penteken tartani? Én ezt nem értem, hogy a lagzis esküvőket szombaton szokás tartani, miért gondolja valaki, hogy jobb pénteken?

2014. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Oké,de így is van olyan ember,aki hétvégén is dolgozik. A meghívót meg amúgy is illik 2-3 hónappal előtte átadni. Ennyi idő alatt azért szerintem mindenki el tudja intézni,hogy azon a pénteken szabad legyen. Szerintem simán megoldható.
2014. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk volt akinek pénteken volt a családban. Meg volt melyik szolgáltatókat akarták, de a legtöbb már két évre előre be volt táblázva. Ők meg úgy voltak vele, hogy akkor egyszerűen az övék pénteken lesz és kész.


Ebben a városban amúgy pl. a pénteki lagzira van olyan étterem, ami 10% kedvezményt ad, ami azért nem rossz.


Mindenki el tudott jönni, megoldották. Ettől függetlenül én nem tartanám pénteken, ne miattam kelljen szabadságot kivenni a népnek, meg nekem van olyan ismerősöm, akinek gondot jelentene.


Valaki írta, hogy de 2-3 hónappal előtte lehet tudni. Ez jó, de nem úgy van mint a mesében, hogy ha időben szólsz úgyis elengednek. Nem mindenhol! Van ahol megvan, hogy pl. két hetet ekkor és ekkor KELL kivenni, mikor úgyis leáll az üzem, a másik hetet karácsonykor kell kivenni, utána meg marad öt nap, ami meg olyan kevés, hogy nem biztos, hogy mindenkit felvillanyoz, hogy más miatt kell kivenni, ráadásul olyan miatt, amit "normális" ember szombaton tart..

2014. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy lagzi miatt nem hiszem, hogy kapnék szabadságot péntekre. Nem is vennék ki. Legfeljebb, ha nagyon közeli rokon, de akkor sem szívesen. Szerintem ez marhaság.
2014. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy kár volt lepontozni,de mindegy túlságosan nem izgat. Én is csak a véleményemet írtam le. Amúgy meg lehet késő délutánra kora estére is tenni a szertatást mondjuk 5 vagy 6ra. Utána meg vacsora étteremben stb.
2014. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
De úgysem lehet olyat találni,ami mindenkinek jó,szóval tegyetek úgy,ahogybTi gondoljátok,hiszen a Ti nagy napotok lesz és nem másé. Sok boldogságot!
2014. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!