Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan válasszam ki a cipőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszam ki a cipőmet?

Figyelt kérdés
A ruha már megvan, de mi van, ha otthon felpróbálom a ruhához a cipőt, és nem fog passzolni? Kicserélik a cipőt, ha nem jó (bármilyen cipőbolt)?
2014. jan. 14. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nemvetted fel utcára, akkor ki kell cserélniük... De a legegyszerűbb ha jelzed a problémát... Így nemm futsz bele, hogy pont abban a boltban nem készségesek, ahol megvennéd...


Serntem azt lehet előr tudni, hgy illik-e vagy sem a cipő...

A magasságot megnézed.. És aszerint választasz..

2014. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy színeset szeretnék első körben találni, de ha felveszem, és azt látom, hogy mégsem passzol hozzá a színes cipő, akkor visszaveszik-e. Mondjuk gondolom, hogy igen, mivel utcára nem venném fel.
2014. jan. 14. 10:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem koszolod össze, akkor 3 napon belül kicserélik.
2014. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És tudtok jó boltot, ahol elegáns cipők vannak? Pest-Pécs vonalon
2014. jan. 14. 10:20
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Hát pesten kismillió bolt van:)

Ott a legesélyesebb..

Nem tudom mennyit szánsz rá,..stb


Megmondom őszintén, hgy én az ÁzsiamCenterben vettem...

Én pont hgy nagyon egyszerű 4 cm magas cipőt akartam... Sehol máshol nem találtam...

Mindenhol óriásmagasak voltak, vagy túl hegyesorrúak..béna törpesarokkal... Ott láttam színes cipőket is, nagyon jól néztek ki.... Gondolkodtam is, hogy veszek a "hétköznapokra" mert volt 5cm-es magasságú, mentazöld, piros, sötétkék sárga(az nem a világom) rózsaszín (sem) volt rendes zöld is... Sokféle...de ez tavaly nyáron vt... Most nem tudom..

Viszont ott tényleg nem mindenki veszi vissza (főleg, hogy semmit nem kapsz róla...) de nekem már sikerült cseréltetenem..

2014. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

[link]

(

Ilyet vettem magamnak (ebből létezik színes..de magasabból is, és platformosból is...tehát bő választék..)

Újonan vettem 2800-ért.. Itt 2500 ért kínálják hazsnáltan ami fura..

Nekem megerte, mert reggel 9 től hajnali 5 ig bírtam benne, nem kelett átvenne, sem..(alapból rászántam vna a cipőre sokkal többet, megis ennyiért jött szembe:))

Nem rábeszélni akalak, csak tapasztalatot osztottam meg:)


Nekem alapból nem is lehetett magasabb, mert ezzel voltam egymagas a férjemmel:) a színes cipők nekem is tetszenek a menyasszonyiruhákhoz, de az enyémhez nem illett

2014. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Én a kínai cipőkkel nem próbálkoznék, még ha csak egy nap is. Nem kell rögtön designer cipőt venni, de azért ha belenézünk egy ázsia centeres cipőbe, és látjuk, hogy kartonból van kialakítva... hát nem a legkényelmesebb viselet egy egész estés lagzira. Pedig tényleg vannak ott szép darabok, de eddig mindegyiknek olyan gyatra volt a minősége közelről, hogy nem vitt rá a lélek....


A Salamander cipőboltokban ha elszakad a cipő vagy baja lesz, 1 éven belül visszaveszik pl., a Tamarisnak is nagyon jó cipői vannak. Olcsóbbakból a Humanic vagy a Deichmann szerintem jó árkategóriában, megfelelő minőségű lábbeliket kínál.

2014. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, ilyesmi boltban fogom venni, de semmiképp nem Ázsia Center.

Nem vagyok pesti, csak ritkán járok fenn, de odáig biztos nem megyek el... :)

2014. jan. 14. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!