Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A koszorúslányoknak a cipőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koszorúslányoknak a cipőt, frizurát, sminket is nekem kell állnom?

Figyelt kérdés
Hamarosan esküvőnk lesz, 4 koszorúslánnyal. A ruhájukat kifzettem, evidens, hogy a csokrot is én állom. Azt hittem, itt bezárul a kör, míg egyik ismerősöm azt mondta, hogy a "teljes koszorúslányt" nekem kell kifizetnem, beleeértve a frizurát, a sminket, esetlegesen a cipőt, stb... Mi a szokás? Igazából én nem ragaszkodom egyen-frizurához, úgy vagyok vele, hogy a hajával mindenki azt csinál, ami kényelmes neki. Nálatok hogyan volt/van ez a kérdés?

2014. febr. 13. 09:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Végülis a ruha is az övéké marad, sima világoskék estélyi, igazából közösen választottuk, hogy tetszen nekik is, elvégre megvettem és úgy néztük, hogy később is tudják majd hordani. Tehát nincs benne semmi extra vagy kirívó :-)


Csak ezzel a smink és fodrász kérdéssel megzavartak, mert esetleg ha az én fodrászm csinálja az ő hajukat is, akkor is minimum 1 óra lányonként, és 4-en vannak... Plusz ugye még az enyém. Igazából nem nagyon pártolom ezt az ötletet, csak érdekelt, hogy másoknál ez hogyan van, esetleg ki hogyan oldotta meg.

2014. febr. 13. 09:52
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem fodrászt, sminkest találjanak maguknak, max ha nincs, akkor 1-2 lányt a Te "embereid" is elkészíthetnek, de azt fizessék maguknak.

Nálam is így is, én is voltam olyan esküvőn, hogy a sminkes ott volt a menyasszonyéknál, és oda lehetett menni sminkeltetni, de nem is volt akkor épp más ott, csak én meg a sminkese. A végén megkérdeztem, mivel tartozom, és kifizettem szépen, ez így van rendjén.

2014. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam koszorúslány (kb. 10 éve), akkor így volt nálunk: ruhát én fizettem (viszont meg volt szabva, hogy milyen színű legyen, narancs/barack, nem volt könnyű, végül 25 ezerbe került a kölcsönzés). Cipőt ugye én vettem, a csokrot, sminket, fodrászt, manikűröst ők fizették, főleg mivel az ő lakhelyükön volt, így bajosan tudtam volna magam megoldani több tíz km távolságból.
2014. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

Minek sminket és fodrászt fizetni? Sminkeljék ki saját magukat, a hajukat meg fésüljék meg és kész. Cipőjük biztosan van otthon, a ruhát pedig kölcsönözzék, nem kell megvenni....


Tök felesleges pénzszórás pár óra kedvéért.

2014. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%
És mi van akkor, ha a menyasszony egyen sminket és/vagy egyen hajat szeretne? Azt azért bajosan lehet egyedül megoldani, hacsak az egyik koszorúslány nem épp sminkes/fodrász és bevállalja hogy megcsinálja a többiekét is.
2014. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Én még a ruhát se fizettem, d enem is volt elvárásom, hogy milyen legyen, csak hogy legyen egyszínű, ne pöttyös, kockás, csíkos, mert akkor nem mutat jól együtt a többivel.

De ilyet, hogy fodrászt meg sminkest te fizess! Baromság! Ha nem lenne koszorúslány akkoris menne fodrászhoz, ha meg nem akkor ne menjen így se, süsse be a haját otthon, aztán jó az.

2014. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam koszorúslány, nekünk azért fizette a pár a ruhát, mert kinézték, hogy konkrétan milyen ruhát akarnak (mindenkinek egyformát, hárman voltunk koszorúslányok). Volt egy-egy kis csokrunk, azt is kifizették, de ezen felül minden mást, mint pl. cipő, smink, haj, magunknak intéztünk.
2014. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!