Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy A vonalú menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy A vonalú menyasszonyi ruhához muszáj abroncsot felvenni? Ha nem veszek alá is tudok benne mozogni?

Figyelt kérdés
A boltban azt mondták hogy kell hogy tartása legyen, de nem szeretnék nagy elálló szoknyarészt ha nem muszáj. A kisebbekkel is hatalmasnak tűnik, főleg hogy gyárilag van vagy 3 réteg vastag tüll a szoknyában, nem spóroltak az anyaggal.
2014. febr. 24. 09:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, muszáj, anélkül elég érdekes lenne :D
2014. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Küldj róla képet, de szerintem is kell alá.
2014. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Kell..

Ha nincs akkor beakad a ábadközé.. Ha megfelelő alsószoknyát választasz,(vagy adnak)akkor nem fog elállni, csak megfelelő tartása lesz.

Ezek a szoknyák kicsit megereszkednek, ahogy viseled..

Nekem 7 azaz 7 réteg volt alatta, plusz az alsószoknya (kicsit bővebb volt a klasszikus A vonalnál, de ahogy előtte éppen jó volt a hossza, éjfélre leért..(minőségi eredeti, nemutánvarratott ruha volt)

2014. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Küldj képet

3.

2014. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
KELL! Vagy nem lesz A vonalú! Mármint a szabása az de nem fog lefelé szélesedni, hacsak te magad nem szélesedsz eléggé lefelé, de még akkor is a csípődről már csak lelógna.
2014. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Próbáltad a ruhát mindkét módon? Nem fog az elállni. Főleg,h ált. úgy szokás,h az alsó szoknyába, vagy alsó rétegbe alul raknak egy "merevítőt". Nekem is így volt, egyáltalán nem lehetett azt mondani,h abroncsos ruhám van. Viszont így elegáns, tényleg így van tartása. Akárhány réteg is van, elég ronda lenne, ha vonulásnál a lábaid közé gyűrődne.
2014. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kell, anélkül semmi esése, nem szép úgy. Egyszer kibírod.
2014. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Ez így abroncs nélkül van.


Köszi, akkor lehet keresek valami kisméretűt. A legkisebb mekkora kb, mekkorát keressek?

2014. febr. 24. 10:20
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így nincs normális tartása.
2014. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

szerintem ekkora már lehet:


[link]


És kell az abroncs, válaszd a legkisebbet, de kell a kényelem miatt is.

2014. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!