Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 20-30 ezerért lehet valahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 ezerért lehet valahol viszonylag normális menyasszonyi ruhát kölcsönözni Pesten?

Figyelt kérdés

Aki ennyiért kölcsönzött, annak hol sikerült ez? A viszonylag normális azt jelenti, hogy nem a legújabb divat szerinti, de nem is 20 éves:) Szalagavatós ruhákat odaadják esküvőre? Olyan helyek is érdekelnek, ahol márciusban kiárusítás van (tudom, hogy a legtöbb helyen ez január-ferbruár, de március előtt sajnos nem tudkk menni). Vaterán nem találtam olyan Pesten eladót, ami tetszene. A válaszokat előre is köszönöm.


(U.i.: csak én sokallom a mostani árakat, és költenék inkább a nászútra és a közös életkezdésre?)



2014. febr. 14. 10:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Áh olyan 40körül kezdődnek ezek a kölcsönzések,pesten mégdrágább..de hallottam olyat is,hogy van kölcsönző és csak a Ruha Tisztítási díját kérik el,meg minimális alapköltséget pár ezer összesen.esetleg utánna nézhetnél ilyen után is.
2014. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap is megirtuk hogy 60körül kezdődik vidéki kisvárosban is a kölcsönzés.Szalagavatós ruhákat is odaadnak,de az csak akkor olcsobb ha nappalis diákkal mész.Ezt sok helyen fel is tüntetik,nem attol olcso mert szalagavatós,hanem mert diákkal tudnak kedvező árat mondani,mivel nekik még az a 20ezer is sok.

Amugy hiába szerzel diákot ha nyári esküvőre bérelnéd kia ruhát,rájönnek hogy abban az időben nics sehol sem szalagavató,és csak spórolni akarsz...nem fogják odaadni annyiért.

2014. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Várom továbbra is a válaszokat, hátha...
2014. febr. 14. 10:49
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
A facen van egy olyan oldal,hogy Olcsó menyasszonyi ruhák!Keress rá.... Ott az összes ruha 25 ezer.Pesten van.
2014. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

nem.

amit az utolsó ír, azok viszonyag se normálisak

2014. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Jégtánc ***** válasza:
Angéla esküvői ruhaszalon.Teréz krt 39 azt hiszem.Ott néz körül.
2014. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Jégtánc ***** válasza:
*nézz
2014. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. febr. 14. 11:30
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Megnéztem facebook-en ezt az Olcsó menyasszoni ruhák oldalt, hát... elég gagyi ruhák vannak. Ha tényleg csak ennyit szeretnél rá szánni, akkor inkább ne azt a kifejezetten esküvői ruhákat keress, hanem inkább ilyeneket:


[link]


Szerintem ez még mindig sokkal szebb, mint egy gagyi anyagból készült abroncsos ruha. :)

2014. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9-es voltam és sok boldogságot kívánok! :)
2014. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!