Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő a Lánchídon? Ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő a Lánchídon? Ki lehet bérelni a Lánchidat egy estére egy esküvő kedvéért? úgy értem, hogy lezárják az esküvő időpontjára, de legyenek a fények felkapcsolva, stb. ezt a kerületi önkormányzatnál lehet kérni? Kb mennyibe kerül? 2-3M?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 01:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

Ilyet még nem hallotam de jó ötlet.

Gondolom önk.-tól V.ker. v fővárosi.

Bár sok esélyt nem látok mivel a Margit híd lezárása óta nagyobb a forgalma.

De szép esküvőt kívánok Nektek!!!!

2009. dec. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Ja és készülj fel a pocskondiázó ,irigy válaszokra!!!!
2009. dec. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Olyan volt már nem is egyszer, hogy filmforgatáshoz le lett zárva a Lánchíd vagy a Hősök tere...

Pénzzel minden elintézhető!!!

Éjszaka, amikor nagyon gyér a forgalom (akkor a világítás is megy) biztosan nem lesz különösebb akadálya!


================


Én nem akarom az ötletedet pocskondiázni, nyugodtan csináljatok, amit a legjobban szeretnétek, de azért gondolkozz egy kicsit előre : mi lesz, ha neadjisten pár év múlva elváltok (amit ugye ma még el sem tudsz képzelni, de bizony veled is előfordulhat) és akkor ott állsz majd egy "hetedhéthatárraszóló" lagzival a hátatok mögött, lezárt Lánchíd, sokmilliós cécó, stb. és mindenki azon fog pusmogni, "na-én-megmondtam-minek-a-felhajtás"... Elég nagy égés lesz...


Amúgy is az óriási rongyrázás még a legszelídebb embert is megbotránkoztatja!


Nem jobb lenne egy egyszerű, szerény de boldog esküvő és csendben élni együtt minden felhajtás nélkül???...


Hidd el, nem jó, ha az embernek sok irigye van... :-[

2009. dec. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem minden lánynak van egy álma az esküvővel kapcsolatban.Én sem szeretnék egy egyszerű,semmilyent:) Akkor inkább kivárok:)

Amúgy szerintem van rá esélyetek,ha tényleg van rá pénzetek.És jó ötlet!

2009. dec. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

Fúj a szél, hideg van, (nyáron csak fúj a szél), szar a megvilágítás, csak éjszakára tudod kibérelni, (akkor mikor lesz a lagzi, ha az esküvő éjfélkor)... stb.


Mátyás templom, ha elcsépelt is, sokkal szebb.

2009. dec. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

Biztosan van az a pénz, amennyiért kibérelhetitek, de mivel a főváros egy forgalmas területéről van szó (mind közlekedési mind pedig turisztikai szempontból), szerintem 2-3 "milliócskánál" biztosan több.


Mellesleg eszembe jutott valami.

Egyik unokatesóm esküvőjén limuzint béreltek, az se olcsó mulatság, átlagos anyagi lehetőségek mellett vállalták be, fehér limuzin, fehér esküvő, fehér táj, mint egy filmben, aztán 1 év múlva elváltak.


Persze mindenkinek olyan esküvője legyen, amit akar, de szerintem a rongyrázás nem biztosíték semmire, és ennyi pénzt jobb célokra is lehet költeni. Ebből is látszik, hogy nagyon nincs egyensúly.

2009. dec. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Akkor sokkal inkább egy uszályon kellene, vagy egy hajón...

Filmforgatásokra is kibérelték már ugyan, és ha zuhog az eső és szélvihar lesz?:)

2009. dec. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

2-3 millió nagyon kevés ehhez, szerintem.

Csak a BKVnak ilyen kiesésre kell fizetni 5-6 milkát és akkor jön még a többi költség, önkormányzat , villamosművek, rendőrség, engedélyeztetés.

2009. dec. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszek népszerű...

Normális magyar ember vagyok, aki fizeti az adót és tiszteli a törvényt. Vannak még ilyen emberek az országban, én tudom, és velük együtt mi miandannyian birtokoljuk a Lánchidat. Valahogy az ötlet maga, nem is irigységet, inkább az igazságtalanság érzetét kelti bennem. Amiért (jól élek, de) nincs pénzem a Lánchidat kibérelni, és hogy csak a pénz miatt kivételeznek valakivel, aki talán semmivel nem jobb nálam.

2009. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Én nem vagyok irígy, csak szimplán kissé cikinek/szánalomraméltónak érzem, hogy valakinek ez legyen álmai netovábbja (amire ennyi pénzt ki is akarna dobni), hogy a lánchídon esküdjön... Ja és minél nagyobb a felhajtás, annál inkább nem a lényegről szól ez az egész.. Szóval garantálható, hogy rövid időn belül fuccs lesz a nagy szent házzasságnak.
2009. dec. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!