Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő a Lánchídon? Ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő a Lánchídon? Ki lehet bérelni a Lánchidat egy estére egy esküvő kedvéért? úgy értem, hogy lezárják az esküvő időpontjára, de legyenek a fények felkapcsolva, stb. ezt a kerületi önkormányzatnál lehet kérni? Kb mennyibe kerül? 2-3M?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 01:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
Jah, és hajnalban kéne tartani, amikor már nincs se autó, se BKV forgalom. De gondolom, nem problema?:)
2009. dec. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
... persze akkor külön pénzbe fog kerülni, hogy kivilágítsák a Várat meg a Parlamentet... De ez a kicsinység már csak nem lesz akadály?!!
2009. dec. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja pénzzel elintézni, még ha akarja sem. A Lánchíd közterület, nem pedig önkormányzati tulajdonban lévő magánterület, amelyről ilyen szinten rendelkezni tudna az önkormányzat.

Tehát ha van pénze, akkor sem fog a lezárt Lánchídon esküdni. És azért nem, mert indokolatlanul nagy feladatot okozna megszervezni ezt az egészet. És amennyiben ezt a rendezvényt engedélyezik, az zöld lámpát adna sok olyanhoz, amelyet ma jogosan utasítanak el (legyen szó klasszikus rendezvényről vagy gyülekezési jogról), mert méltánytalanul magas szervezési munkákat igényel.

Filmforgatás esetén "államérdek" és az államimázs erősítése a cél.

Bár 2001-ben az Én, a kém film helyszíneiért összesen kb. 25 millió forintot fizettek területhasználati díjként és további 2 millió forintot a díszkivilágításért.

Tehát ha kb. félszázmillióval a zsebedben indulsz útjára, akkor esélyes, hogy sikereket érhetsz el...

2009. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
Én mondtam , hogy2-3 milla nem elég:-))
2009. dec. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
biztos, de nem 2-3 milláért. minimum 10-20 millás nagyságrendben gondolkodj. ezt nem kis embereknek találták ki... és ha még az eső is elered?...
2009. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
nyáron hétvégente le volt zárva a híd ,rendezvény miatt :-)
2009. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerül is, majd ne lepődj meg ha jó páran megdobálnak tojással. Így is tragédia a közlekedés a városban, nem hiányzik még neki egy plusz híd-lezárás.
2009. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
46%

Latom sokan negativan allnak hozza a dologhoz, de ne hallgass senkire es foleg ne azokra akik azt mondjak h gondold el mit szolnak a masok?!

Miert masoknak kell h tetszen minden hat nem az en eletemrol van szo az en eskuvomrol.

Szerintem oriasi otlet megmosolyogtam ugyan de ha az embernek vannak almai akkor meg el benne a gyermeki lelek es fantazia.

Gratulalok, eredeti otlet.

Annyit meg hozzaraknek ugyan h mivel hidrol van szo, kozlekedesugyileg nem tudom h kivitelezheto e. de maga az otlet eszbonto.

SOk BOldogsagot! remelem osszejon

2009. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, a többiek csak reálisan gondolkoznak. Nem fogjátok fel, hogy ennyi erővel bármelyik pénzes idióta kénye-kedvére kibérelhetné a Lánchidat?? És ami azt illeti, ha nekem dolgom van Pesten, én nem valami flancos esküvő miatt szeretnék kerülni, és szerintem ezzel nem én vagyok így egyedül.
2009. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%

gondolom meg lehet oldani

áll. a Citadellán sem lehetne esküvőt tartani és mégis megoldották

2009. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!