Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csajok, akik nem kölcsönöztéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik nem kölcsönöztétek, hanem vásároltátok a menyasszonyi ruháitokat, megtennétek, hogy megosztjátok velem melyik ruhára esett a választás illetve honnan rendeltétek?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom,hogy inkább rendelnék ruhát,mintsem kölcsönöznék,de szeretném tudni,hogy van-e buktatója,megéri-e.

Köszönöm a segítséget! :)


2014. márc. 31. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Ugye nem ebayre gondoltál vagy hasonlókra?


Mutasd meg az oldalt, ahonnét tervezed.

2014. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

én itt választottam, de személyesen elmentem, próba, meg miegyebek, nagyan olcsó volt:

[link]


A lány nagyon kedves, és tényleg igen olcsó

2014. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Én a ruhámat egy estélyi ruha üzletben vettem.Buktatója nincsen esetleg annyi,hogy 1 alkalomra veszel ruhát nagy pénzért.Elötte körbe jártam az összes kölcsönzőt nem kaptam számomra megfelelőt.Ami tetszett horribilis összeg volt.

Előnye annyi,hogy nem kell aggódnod ha letaposod,piszkos lesz az esküvő alatt mit mondassz az üzletbe.Plussz elrakod és majd a lányodnak mutogatod ,hogy na ebben mentem férhez.

2014. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is vettem. Bementem az első üzletbe, megláttam, beleszerettem, ennyi történt :)
2014. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
www.tidebuy.com gyönyörű ruhám volt, átszámítva 38e ft-ért. Mindenki dícsérte, imádtam, azóta sem volt szívem megválni tőle :)
2014. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
A menyasszonyi ruhám az aprodon vettem.A menyecske ruhámat az ebayröl vettem 13000-ért.
2014. ápr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Ázsia centerben vettem a jobb oldali épületben az első emeleti ruhaboltban. 42.000 Ft volt és gyönyörű, a legszebb amit valaha láttam, elsőre beleszerettem :)


Sok sikert a ruhakereséshez, és egy jótanács, próbáld fel, hidd el teljesen másképp mutat rajtad mint a vállfán vagy fényképen.

2014. ápr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Lányok a sok segítséget illetve a jókívánságokat! :)
2014. ápr. 1. 16:41
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is az Asia Centerben lévő Maggie Bridal szalonban vettem 49000 Ft-ért. Nagyon szép, rengeteg anyag van benne és szalonokban sokkal több minőségtelen ruha van mint náluk. Szerintem nem éri meg kölcsönözni, főleg hogy ennyiért meg nem is tudtam volna. Ebayről meg külföldről ne rendelj, borzalmak vannak sajnos, elég megnézni a Brides beware facebook oldalát. Ha nem ragaszkodsz az újhoz szerintem jobban megéri apródon, vaterán nézni is, azokat is felpróbálhatod és nem veszel zsákbamacskát sem:)
2014. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is a Maggie Bridalban vettem, ezt elfelejtettem leírni :)
2014. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!