Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csajok, akik nem kölcsönöztéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik nem kölcsönöztétek, hanem vásároltátok a menyasszonyi ruháitokat, megtennétek, hogy megosztjátok velem melyik ruhára esett a választás illetve honnan rendeltétek?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom,hogy inkább rendelnék ruhát,mintsem kölcsönöznék,de szeretném tudni,hogy van-e buktatója,megéri-e.

Köszönöm a segítséget! :)


2014. márc. 31. 19:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is az [link] vettem. Csak ajánlani tudom. 75 ezer volt.
2014. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én innét rendeltem a menyasszonyi ruhám ( [link] következőek a tapasztalataim:

1. a ruha nem úgy néz ki, mint a képen. A valóságban ezüstszínű flittereket varrtak a felsőrészen levő csipkére, amitől giccses és olcsó hatású. Erre a flitterre jönnek még kisméretű fehér és átlátszó gyöngyök.

2. a színe gyönyörű, én ekrü (ivory) színt rendeltem, és álomszép.

3. megadtam a méreteket, ami alapján egy rám tökéletesen passzoló ruhát készítettek, ami valóban nagyon jól áll

4. kell alá abroncs, amit a Jófogáson vettem hozzá, alapból nem tartozék

5. a kidolgozása hagy kívánnivalót maga után, sok helyen a csipke nincs levarrva, a gyöngyök mezei varrócérnáról lógnak le.. Emiatt, és a ronda flitterek eltávolítása miatt elvittem varrónőhöz, aki 3000 Ft-ért leszedi a flittert és levarrja a hanyagul odahányt csipkét.

Összességében azt gondolom, nem volt rossz üzlet, mert 38,000-ből megúszom a menyasszonyi ruhát a 200,000 Ft-os körúti bérléssel szemben. Ebben a 38-ben benne van a termék ára, szállítás, varrónő, abroncs is.

Kb. két és fél hónap alatt ért ide a ruha, szerencsére nem kellett rá ÁFÁ-t fizetni (az ugyaninnét rendelt menyecske ruhámra kellett!), mert ezt nájlonszatyorban küldték, nem rendes dobozban. Ügyfélszolgálat nulla volt, mert hiába chat-eltem, írtam, nem válaszoltak. Viszont itt van nyomon követés is, a kínai posta honlapján naprakészen meg tudod nézni, hogy merre tart a csomag. 2-3 hónap szerintem az átlagos kiszállítás, főleg ha a méretedre varrják a ruhát. A netes, kínai vásárlás nagyon, de nagyon meggondolandó!

2014. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A link nem mukodik
2014. júl. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem tudom megmutatni akkor, de kép nélkül is gondold át azokat, amiket írtam. Van a Facebook-on egy csoport, Brides Beware, nézd meg a feltöltött képeket a neten rendelt ruhákról. A lényeg annyi, hogy akár Light In The Box-ról, Aliexpress-ről vagy eBay-ről rendelnél, jól gondold meg, akkor már inkább érdemes Jófogásról / Vateráról / OLX-ről, ott sok volt menyasszony még próbálni is enged. 20-30 ezer forintokból gyönyörű ruhákat lehet kapni, ha újrakezdeném, a mai eszemmel már így csinálnám.
2014. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!