Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Újesküvőiruha Kft. -ről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újesküvőiruha Kft. -ről hallott már valaki? Mik a vélemények? Https://www.facebook.com/ujeskuvoiruha? Fref=ts

Figyelt kérdés

Ez egy esküvői ruha nagykereskedés (azt hiszem Budapesten), de magánszemélyekkel is foglalkoznak már. Kb 30-60ezer forint között lehet VÁSÁROLNI náluk ruhát, olyat, amilyet csak szeretne az ember, mindent lehet rajtuk variálni (pánt,strasszok)egybe rendelik a ruhát ahogy kéred, és utána alakítanak rajta rád.

Nincs weboldaluk, csak Facebook oldaluk.

Valakinek valami tapasztalata, aki rendelt innen, volt itt, vásárolt itt?



2014. ápr. 14. 12:26
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
36%

Szia!

Én múlt héten voltam náluk és meg is rendeltem a ruhát. Kedves a hölgy nagyon, türelmes és tényleg gyönyörűek a ruhák. A te méretedre varrják, olyan változtatásokkal ahogy szeretnéd, tudsz venni abroncsot és kiegészítőket is. Az én ruhám 59.000.- Ft lesz, de gondolom változóak az árak. Mindenképp ajánlom és én sem voltam/vagyok ismerősük, csak egy arra tévedt vásárló :-)

2014. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
Én voltam nála, de végül nem onnan veszek ruhát. Nekem nem tetszett, hogy egy ruha max másodpercig volt rajtam, a nő nem engedte hogy megnézzem a ruhákat, így csak az volt rajtam, amit ő jónak látott. Az alsószoknya abroncsa szinte az összes ruhánál látszott. Ez sajnos a sógornőm esküvőjén is így volt, ő onnan vette a ruhát, ezért néztem meg én is ezt a helyet. Én nem javaslom, de kinek mi tetszik. Én most egy másik helyen varratom, így ez is szimpatikusabb, hogy nem csak megrendelem és vagy jó, vagy nem.
2014. ápr. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

A vége lemaradt. A varratás nekem azért tetszik, mert ha valamit még alakítani akarok, akkor azt meg tudom tenni. Ha tőlük rendeltem volna meg, akkor viszont már nem.

Mielőtt jönnek a lepontozások közlöm, hogy én se akartam és nem is fogok 100ezreket költeni ruhára, ennek én se látom értelmét és nincs szalonom vagy ilyesmi. Csak egy mezei tapasztalatom van. Sok sikert a szervezésben.

2014. ápr. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Persze, mindenki oda megy, ahova akar. Nem konkurencia, a fotók alapján látni, hogy nem tökéletesek a ruhák. Kizárólag az ár dönt sokaknak elsõsorban, olvasva a véleményeket. De nincs harag, hiszen demokrácia van.
2014. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

#9-es:


"Nem lesz márkás, de jó minőségű lesz és gyönyörű. És senki nem fogja róla megmondani, hogy nem egy márkás szalonból van a ruha. "


Dehogynem látni! Persze aki full nem ért hozzá, az tökéletesnek látja....Szuper a ruhák ára ugyan, de nem kellene hozza fantasztikus minõséget is kapcsolni azért, mert az túlzás.

2014. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%
Állandósult sajnos az a hozzáállás, hogy ami nem a legolcsóbb az lehúzás, pedig nem az, legfeljebb Ti nem tudjátok megfizetni. Mindenből lehet olcsót is találni, filléres szolgáltatók mindig lesznek, de azért abban legyetek biztosak, hogy nem lehet olcsóbban adni egy terméket/szolgáltatást mint amennyi annak a belekerülési költsége, legfeljebb akkor ha azzal nem oké valami (így a szolgáltatónak/értékesítőnek olcsóbb volt, de biztos lehetsz benne, hogy senki nem jófejkedik idegenekkel a saját profitja kárára és megtermeli a saját hasznát egy terméken/szolgáltatáson).Nincs azzal semmi gond, ha valaki low-cost (filléres) szolgáltatást/ terméket választ, csak nem kell rámondani, hogy az minőségi (mert nem az) és pláne nem kell azonnalk lehúzást kiáltani azokra akik magasab minőséget kínálnak, magasabb áron.
2014. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
57%

Szuper ajénlom,profik :)

barátnőm selyem ruhája 55 ezer volt

2014. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Valószínűleg nem lesz az esküvőmön egy esküvői ruha tervező, varrónő, szalontulajdonos...stb aki profi módon értene hozzá, és kiszúrná az apró árulkodó jeleket vagy a cimkét, hogy milyen márka vagy mit tudom én... :D Nyilván, ha valami szabad szemmel látható, egy hozzá nem értő ember által is feltűnő hiba vagy valami ilyesmi lesz a ruhán, akkor olyat nem fogok választani/megvenni! Lesznek velem 4-5en, akik jönnek a ruhapróbára, ha abból egy ember se szúr ki semmit, és szépnek, jónak, nem hibásnak tartja a ruhákat, akkor valószínűleg a vendégsereg sem fogja megmondani, hogy mennyiért vettem, és melyik szalonból van, márkás-e vagy sem...

De nyitva tartom majd a szemem. :)

2014. ápr. 24. 11:44
 19/24 A kérdező kommentje:
Én egyébként nem abroncsos ruhát szeretnék, alapból, de figyelek majd a részletekre nehogy átlátszódjon a bugyim :)
2014. ápr. 24. 11:54
 20/24 A kérdező kommentje:

Jelentem, nemrég voltam ruhapróbán végül ITT!

A nő eleinte kicsit tartózkodó, meg olyan katonás volt, de aztán, ahogy látta rajtunk hogy mi lazák vagyunk meg poénkodunk, ő is vette a lapot, és utána vidám, jókedvű, ruhapróba volt! (Lehet, hogy előttünk valami idióta csaj volt nála próbálni..) :)

Rengeteg ruhát próbáltam fel, volt amit ő ajánlott, volt ami nekem tetszett, vagy képen mutattam... valóban nem volt sokáig rajtam egy ruha, de vinni kellett valakit aki fotóz, és egy ruhát 1-2-3 szögből "kell" fényképezni! Ez azért jó, mert így minél több ruhát fel tudsz próbálni (én kb 50-60 ruhát fel tudtam próbálni kb 1,5-2 óra alatt)!

Ha sokáig nézegeted magad egy ruhában, akkor ugyanennyi idő alatt max 10 ruhát veszel fel... nem tudsz úgy válogatni! És ott helyben úgyse biztos hogy akár 10 közül is tudsz dönteni, mert valószínűleg az elsőt már el is felejted h milyen volt viselni vagy hogy állt... szóval itt a lényeg, hogy minél többet láss magadon, hogy egyáltalán melyik hogy áll, tetszik-e, és akkor utána otthon, (esetleg még többen) át lehet beszélni, nézegetni a képeket, a ruhákat, ilyen-olyan szögből, hogy hogy állt... Nekem is volt olyan ruha, amit magamtól nem biztos hogy ott a fogason lógva választottam volna, de rajtam annyira jól állt, karcsúsított, hogy rögtön másképp nézett ki! Ezért jó, ha minél több ruhát fel tudsz próbálni! Annyi idő meg a világon nincs, hogy felpróbálsz rengeteg ruhát, és mindegyikbe sok időt vagy, mert az több órán át tartana...

Szóval én is átnéztem a képeket, amik rólam készültek, és valamennyire emlékeztem is nyilván rájuk, és akkor így kiválasztottam 4-et, amit újra próbálhattam egy következő alkalommal! Akkor azt a 4-et már több időre maradhatott rajtam, nézegettük, de akkor is fotóztunk, de sajnos akkor még mindig nem sikerült eldönteni, még mindig maradt 2, ami között vacillálok!:D De azt már az emlékeim, a képek alapján el fogom tudni dönteni! :)

Szóval összességében szerintem jó volt, szép ruhák vannak, és azzal ellentétben, amit itt írt valaki, hogy kilátszik az abroncs vagy átlátszik a ruha alatt, én egyet se láttam, egyáltalán nem látszott. Egyszer volt, mikor egy sima abroncsra rápróbáltunk egy A vonalú, vagy alul szűkített, kicsit sellőfazonút, de akkor mondta is, hogy most nem cserélgetjük le az abroncsot is, de ehhez egy másik való, ami kisebb, és akkor nem látszik, szóval ennyi...

Kedves volt, (az első 15 percet leszámítva), közvetlen, humoros, és látszott, hogy intelligens a nő, és nem hülyeségeket beszélt!

2014. júl. 8. 18:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!