Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Újesküvőiruha Kft. -ről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újesküvőiruha Kft. -ről hallott már valaki? Mik a vélemények? Https://www.facebook.com/ujeskuvoiruha? Fref=ts

Figyelt kérdés

Ez egy esküvői ruha nagykereskedés (azt hiszem Budapesten), de magánszemélyekkel is foglalkoznak már. Kb 30-60ezer forint között lehet VÁSÁROLNI náluk ruhát, olyat, amilyet csak szeretne az ember, mindent lehet rajtuk variálni (pánt,strasszok)egybe rendelik a ruhát ahogy kéred, és utána alakítanak rajta rád.

Nincs weboldaluk, csak Facebook oldaluk.

Valakinek valami tapasztalata, aki rendelt innen, volt itt, vásárolt itt?



2014. ápr. 14. 12:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Szia az én ruhám onnan van, 30e ft volt, és nagyon szép. Jó minőségű, szép, és sok ruhájuk van, a nő Szentpétervárról hozza be a ruhákat, és aranyos akcentussal beszéli a magyart. A pici szalont a lakásuk aljábanrendezte be, televan csodaszép ruhákkal. A hölgy kedves, hozzáértő, annyiszor adja rád a ruhát, ahányszor csak kéred, én 8 ruhát próbáltam a 15-ből, amiket mutatott, nekem nagyon pozitív a tapasztalatom, pont olyan ruhát találtam magamnak nála, amilyet szerettem volna. Általában egy hónappal előtte érdemes bejelentkezni hozzá, nekem szerencsém volt, mert gyorsan kellett, és tudott pár nap múlvára időpontot adni, de mondta hogy egyébként pár héttel előtte be kell jelentkezni, mert sokan vannak. Előttem két vidéki ruhakölcsönzős volt nála, és vitték éppen tőle a ruhákat.
2014. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, kicsit féltem, hogy valami nem stimmel, mert nincs honlapjuk, a cím sincs feltüntetve, írtam nekik mailt az elérhetőség miatt, meg kérdeztem még 1-2 dolgot, de a címet nem adta meg. Azt írta h érdemes előre időpontot foglalni, azt gondoltam én is. Mondjuk nekünk még van idő, szeptemberben lesz az esküvőnk. Meg furcsa volt, hogy ennyire olcsón lehet vásárolni itt ruhát, mert ennyiért, vagy még többért lehet kölcsönözni... kölcsönözni én 60 ezer alatt nem találtam, de a szebbek 80-90 ezer körül vannak, itt meg ennél kevesebbért ilyen szép ruhákat lehet venni? :S :D

De ha már 1 valakinek van jó tapasztalata velük, akkor időben fel fogom őket hívni időpontért

2014. ápr. 14. 12:40
 3/24 A kérdező kommentje:
Tényleg, azt megkérdezhetem, hogy hol van a szalon? És köszi a választ! :)
2014. ápr. 14. 12:41
 4/24 anonim válasza:
22%
Én is tőle fogom venni a ruhámat! 16. kerületben voltam próbálni, tényleg verhetetlen árban és nagyon szépek vannak és tudja is, hogy kinek mi áll jól, nem ma kezdte. Nekem is ajánlották, többen is és tényleg mindent lehet variálni. Felpróbáltam kb 15 ruhát de mégis azt választottam amit először rám adott.
2014. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Annyira nem ajánlott, persze az ár csábító, hogy megveheted 30 ezerért....
2014. ápr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
15%
5ös, gyönyörű, kifogástalan ruháik vannak, ha nem hiszed, menj el és nézd meg.
2014. ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Annyira miért nem ajánlott? Mert konkurencia? Bocsánat,de nem más szalonok véleménye érdekelne, hanem az embereké, akik ott vásároltak, próbáltak... nyilván egy másik szalon nem fogja dícsérni a konkurenciát. De ha tud értelmes érvet, hogy miért nem jó?! Bár nekem már az is elég, hogy tudom, nem fiktív cégről beszélünk, hogy nem kitaláció amit magukról írnak! Én ezért érdeklődtem itt! Az meg, hogy mi lesz az én véleményem, úgyis akkor derül ki, ha elmegyek, és én megtapasztalom... ha nem tetszik, semmi nem kötelez, hogy onnan válasszak ruhát. De remélem nem fogok csalódni én sem! ;)
2014. ápr. 15. 10:31
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi válaszolónak is a véleményeket! :)
2014. ápr. 15. 10:32
 9/24 anonim ***** válasza:
36%

Persze, hogy nem tetszik neki, hiszen nagyker áron árulják a szép ruhákat, és konkurencia. Egyébként megértem, hiszen a szalonok beszerzik, és ez a hely kicsit ezt aláássa. Mondom, én láttam a saját szememmel, hogy előttem vett egy csomó ruhát tőle egy másik szalon.


Akiknek nem ajánlott a szalon:

- mindegy, neki, hogy mennyi pénzt költ a ruhára

- mindegy neki, hogy baja lesz-e kölcsönzéskor, vagy sem

- szereti a "márkásabb" feelinget (a ruhák kifogástalanok minőségüket tekintve csak nincs belehímezve hogy XY...)

- szereti, ha egy hatalmas szalonban próbálhat (szalon itt is van, csak nem nagy, de van rendes álló tükör, sok szép ruha, és egy kedves, hozzáértő eladó, aki nem bunkó!)


Akinek ajánlott

- szép, minőségi ruhát akar

- nincs pénze vagyonokat költeni egy ruhára

- nagy választékból akar választani

- szeretne módosítani valamennyit a ruhán, rendelésnél úgy tudom, hogy náluk ezt is lehet

- normális kiszolgálást akar

- venni akarja a ruhát


Írom mindezt úgy, hogy én egy "mezei" vásárló vagyok, közöm incs hozzájuk, semmi érdekem nem fűződik ahhoz, hogy jót írjak róluk, csupán tudom, nekem milyen nehéz dolgom volt, mikor azt mondtam, hogy márpedig én harmincezerért fogok szép ruhát VENNI.


A Boglárka nekem is válaszolt itt kérdésemre, mikor annó én kerestem. A kérdésben kikötöttem, hogy mennyiért akarok ruhát venni/kölcsönözni, és hogy az árból nem akarok engedni, ennek ellenére linkelt pár ruhát. A ruháik szépek ugyan, de az ár nekem magas volt. Én utánajártam, és szereztem magamnak szép ruhát annyiért, amennyit szántam rá. Megértem, hogy nekik magasabbak a költségeik, ki kell fűtenia szalont, fizetni az alkalmazottakat, bérleti díjat, és megvenni a ruhákat. De nem értem, minek írnak ide, ha nem is ismerik magát a helyet, és nekik úgysem az olyan menyasszonyok közül kerülnek majd ki a vevőik, mint mi, akik nem akarunk vagyonokat költeni egy ruhára, amit egyszer fogunk hordani.


Szóval, kedves Kérdező, és sorstársak, lehet szép ruhát, jó minőségűt, és olcsót venni. Nem lesz márkás, de jó minőségű lesz és gyönyörű. És senki nem fogja róla megmondani, hogy nem egy márkás szalonból van a ruha. Egyik németországi ismerősöm Ukrajnában vette a ruháját kb 200 eurónak megfelelő összegért, és mondta, hogy csodájára jártak az esküvőn, mert ott 2000 euróba került volna egy hasonló ruha.

2014. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!! :) :) igaz!!
2014. ápr. 15. 12:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!