Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Újesküvőiruha Kft. -ről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újesküvőiruha Kft. -ről hallott már valaki? Mik a vélemények? Https://www.facebook.com/ujeskuvoiruha? Fref=ts

Figyelt kérdés

Ez egy esküvői ruha nagykereskedés (azt hiszem Budapesten), de magánszemélyekkel is foglalkoznak már. Kb 30-60ezer forint között lehet VÁSÁROLNI náluk ruhát, olyat, amilyet csak szeretne az ember, mindent lehet rajtuk variálni (pánt,strasszok)egybe rendelik a ruhát ahogy kéred, és utána alakítanak rajta rád.

Nincs weboldaluk, csak Facebook oldaluk.

Valakinek valami tapasztalata, aki rendelt innen, volt itt, vásárolt itt?



2014. ápr. 14. 12:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam náluk. Hihetetlen bunkó volt az orosz nőci, vágta a pofákat és tette a megjegyzéseket, hogy így kéne fogyni, úgy kéne fogyni stb.. Nem volt szimpatikus egyáltalán. Egyébként feldobott rám vagy 50 ruhát, egyik gagyibb volt, mint a másik.. úgyhogy nem mentem vissza. Egyébként valóban csábító, hogy baromi olcsók a ruhák, de szerintem ez sok mindent el is árul..nagyon szar minőségűek. Egyébként pár körúti szalonban is jártam, ahol nagyjából ugyanezek a gagyi ruhák voltak megtalálhatók, persze drágábban..Szóval nagyjából egy kutya..

Én az tanácsolom a menyasszonyoknak, hogy ne a ruhán spóroljanak, nagyon látszik, hogy ezek ilyen ukrán, olcsó ruhák..

2015. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Azt furcsallom h bunko volt?! Kicsit katonas de jofej no mar tobb baratnommel is voltunk ott.nem is szokott senkit lekoverezni
2015. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
50-60 körüli nő volt nektek, vagy a lánya?
2015. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mindkettojukkel talalkoztam :)
2015. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!