Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gáz hétköznap tartott pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hétköznap tartott pici esküvőre habos-babos ruhában bevonulni?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a ruha,csak ekrü színű.


2014. máj. 31. 14:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
75%
utolsó vagyok. akkor oké. bevonulásra álomruha, mint vágyteljesítés pipa. utána meg nem leszel ciki, mert szintén helyszínhez illően jelensz meg. így vállalható kompromisszum
2014. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
69%
nekünk pici esküvőnk volt, polgári+templomi+30 fő, trófeában egy ebéd és kész. A ruhám mégis 250ezerbe került. megérte :)
2014. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
37%
De ha csak pici esküvő lesz, akkor minek ilyen díszes ruha?
2014. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon szép a ruha. Ne azt nézd, hogy hétköznap van az esküvőd, hanem azt, hogy ez egy kivételes nap, számotokra ünnep. Bátran vedd fel, nagyon szép leszel benne!
2014. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
63%
kozonseges ruha bocs de egy a tucatbol es eszmeletelen csunya ezen kivul ez egy hires tervezo olcso utanzata
2014. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Azt valahogy nem szeretném kihagyni..:)Egy nőn általában egész életében csak az esküvőjén van abroncsos ruha,és többet sem.
2014. máj. 31. 16:04
 17/34 anonim ***** válasza:
56%

"A ruha undorítóan cigányos" annyira elkezdtem ezen röhögni, mert ugyanez a két szó ugrott be róla nekem is:D:D


igénytelen, közönséges a ruhád, még akkoris, ha nem ennyire tejcsárda a helyzet. a kezén azok a kesztyűk is, te jó ég:D


ez a ruha mindenhol gáz, nemcsak hétköznap tartott pici esküvőn.


én azt nem értem, ha minimalisták vagytok, hétköznap, kis esküvő, akkor miért a hányadék ruha, miért nem egy szép short dress, ami nem okádék.

2014. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
39%

utolsó vagyok: ehhez a ruhához ne felejtsd el a lenövést a hajadon (vagy festett fekete hajat), mehetnek kilátszó tetkók, műkörmök is.


De ami a legfontosabb: szájkontúr ceruza ne maradjon otthon:D:D

2014. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
27%
Es legyszzzii vegyel egy sziiip nagy ezust tiarat es napernyot is es ne felejsd a fatylat szutyot keztyut
2014. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Nyilván mindenkinek más az ízlése,nincs is ezzel baj:)Utolsó,linkelnél be olyan ruhát,ami Neked tetszik,ízlésesnek tartod?
2014. máj. 31. 16:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!