Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó lesz ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lesz ez az esküvői menü? Hagyományos lagzit tartunk.

Figyelt kérdés

Újházy tyúkhúsleves

Birkapörkölt

Rántottszelet, petrezselymes burgonya, sült húsok.

Éjfélkor töltött káposzta, sütemények.


2014. jún. 1. 11:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
86%
szerintem két féle pörkölt kéne, a birkát sokan nem szeretik, amúgy jó lesz
2014. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sem ártana még egy rizses köret. Meg persze valami savanyúság, de gondolom, az lesz.

A birkapörköltet tényleg sokan nem szeretik, de ha tudjátok, hogy a rokonság nagy része szereti, akkor az is jó.

2014. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Senki sem allergiás és vegetáriánus! Milyen pörkölt lenne jó?
2014. jún. 1. 12:22
 14/37 anonim ***** válasza:
49%

Jó! Én birkapörkölt helyett marhapörköltet szeretnék inkább, azt sokkal többen szeretik. De gondolom, meg van az oka, hogy miért pont birka lesz.

Írta valaki a diétázókat, vegetáriánusokat, allergiásokat.

Ezekből a diéta olyan, hogy nyugodtan ehet ezekből mind, csak nem kell zabálni.

Ha valaki allergiás valamire, az a saját felelőssége, hogy jelzi-e a párnak vagy sem.

Vegetáriánusoknak viszont tényleg érdemes lenne valamivel készülni, ha vannak.

2014. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
80%

Vegetáriánusoknak és allergiásoknak csak akkor kell külön ételsor, ha vannak ilyenek a vendégek közt.

Nekünk sem voltak vegetáriánus ételek, mivel egyetlen vegetáriánus sem volt a meghívottak között, tehát felesleges volt.

Egyébként lehet szép egy falusi "parasztlagzi" a maga módján és lehet szép egy előkelő városi. Mindkettőnek megvan a maga hangulata, csak máshogy, kinek egyik tetszik, kinek másik. Lehet nagyon finom egy hagyományos menü és lehet nagyon finom egy modernebb. Ki mit szeret.

Sajnos az emberi butaság viszont bármiben találhat kivetnivalót.

2014. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
12%
Végigkérdezted az összes vendégedet, hogy allergiás, vegetáriánus-e, vagy vagy a saját kútfődből szartad ki ezt a messzemenő következtetést?
2014. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a marhapörköltet többen szeretik.
2014. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
87%
Azért több köretet, zöldet belevinnék. Az az én egyéni szociális problémám, hogy nem értem, hogy az emberek a jó zsíros töltött káposztát az egész napi kajálás után hogy képesek megenni éjfélkor, amikor már az emésztés sem működik ugyanúgy, egy esküvői menü után majdhogynem hányok, ha ránézek :D.
2014. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem "parasztos" menü, már ne is haragudjatok.


Nálunk is hasonló lesz a menü, annyi, hogy még hidegtál is lesz, aztán két féle köret és négy féle hús közül lehet választani. Éjfélkor meg flekken körettel vagy töltöttkáposzta.


Plussz, sütik, torta, sós.



Nálunk például nincsenek vegák, az allergiások (azok sincsenek) meg tudják, hogy mit ne egyenek, ezek közül az ételek közül kevés allergizál. Egyébként a vendég, ha körültekintő, akkor szól a házigazdának.

2014. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
78%

19!


Ezzel én magam is így vagyok. De sajnos az esküvői menüt nem teljesen az új pár választja. Legalábbis nálunk, 3 helyen is ahol jártunk fix menük közül lehet válogatni és a hajnali étel majdhogynem mindenhol, valamilyen hús vagy töltöttkáposzta... Az már más dolog, hogy naaagyon kevesen eszik meg...

2014. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!