Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó lesz ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lesz ez az esküvői menü? Hagyományos lagzit tartunk.

Figyelt kérdés

Újházy tyúkhúsleves

Birkapörkölt

Rántottszelet, petrezselymes burgonya, sült húsok.

Éjfélkor töltött káposzta, sütemények.


2014. jún. 1. 11:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
21%

De igenis parasztos, de nem rossz értelemben. Illetve, a kérdező eleve azt kérdezte, hogy egy hagyományos lagziban ezek okésak-e, és igen, ahhoz igen.


A tyúkhúsleves meg a rántott hús kommersz, a töltött kápi kommersz, szóval igen, eléggé hagyományos a kaja.


A birkapörköltet nem tudom, sosem ettem még, inkább marha szokott lenni falun, "mer' aztat a Bözsi is jó' készííííti".


A birkapörire majd azt mondják, hogy "aztán legközelebb meg má' susssi lesz vagy mecsoda meg Bambi-pörkőt". Szerintem túl puccos.


Legyen ubisali mindenképp és semmiképp se legyen zöldség, gyümölcs, nem undorítóan zsíros kaják, vagy bármi, amitől utána nem hánynak a 80 éves részeg bácsik a "Tanács" mellett a "ződben":D

2014. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
A menüt mi állítjuk majd össze.
2014. jún. 1. 13:12
 23/37 anonim ***** válasza:
30%
20: mi a parasztos, ha ez nem? szalonna kolbásszal?
2014. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
78%

22-es, milyen faluban jártál te? Én a születésem óta falun élek, de senki nem beszél így. :DDDD

Egyébként tényleg hagyományos ez a menü, de sokan szeretik a pörkölteket, vagy a sülteket. Felénk a birkapörkölt, vagy a vadpörköltek is elég népszerűek a lakodalmakban, attól függ, mit szeretnek jobban a vendégek.

A birkapöri puccos? Ne viccelj! :) Inkább csak elég jellegzetes íze van, így talán valamivel kevesebben szeretik, mint a marhát, ezért választják többen az utóbbit.

2014. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként néhány éve voltam egy elég puccos esküvőn, nem is falun és mi volt az egyik választható menü, b...meg, hát nem pörkölt? :DDD Há' beztos párásztok! :DD
2014. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Persze,jó,de én is adnék a húsokhoz még 2 féle választható köretet pl.rizs ,párolt zöldség

A másik,hogy ha nincs vegetáriánus,szerintem akkor is legyen pl. rántott sajt és rántott gomba.Azt még az is szereti,aki nem vega,és egy kicsit könnyedebb kaja.Nem mindenkinek van kedve húst-hússal enni,még egy lagziban sem.A másik,ami feltűnt,hogy nincs csirkehús,sokan nem esznek sertést.

2014. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
87%

A birkapöri puccos XD Ezen azért majd' beszartam a röhögéstől :D. Akkor gondolom egy fácánsült meg már fejedelmi, vagy hogy? :D


Egyébként nem az a legnagyobb baj a menüvel, hogy kommersz/posztkomcsi/paraszt, hanem hogy egyhangú, zsíros és nincs választék. Értsd ezalatt, hogy még annyival sem tiszteli meg a vendégeit, hogy legalább 2 nyomorult köretet, vagy egy tetves salátát mellétegyen, esetleg egy második levest.


Biztos nagyon jót fog tenni a magas koleszterinszintűeknek, cukorbetegeknek (tudom az sincs, há' hogy is lenne, ezek az istenverte Jóskák mind kicsattannak az egészsígtő a sok kóbásztó' meg szalonkátó').

2014. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
67%
Hagyományos, de uncsi. Szerintem. Se vega, se allergiás nem vagyok, de tuti nem eszek sem birkát, sem rántott sertéshúst. Nemrég volt szerencsém megfigyelni több 35 körüli férfit (osztálytalálkozón ültek mellettem), hát, a sok hús mellett igencsak csúszott a rántott meg grillezett zöldség, a sajt meg a zöldsaláta. Szóval, egy kis fantáziát még!
2014. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem sem azzal van a baj, hogy pörkölt, meg sültek. Hanem hogy azért kellene legalább két fajta köret, a petrezselymes krumpli jó egyiknek, de még azért alap lenne egy rizsköret is, meg savanyúság, saláta, esetleg kompót.
2014. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl húsos. Még ha nem is lesznek vegák, nem mindenki akar ennyi húst enni. Lehetne pár fajta saláta, a pörkölthöz savanyúság, rántott v. párolt zöldségek. A birkapörkölttel az a gond, hogy kevesen szeretik, szerintem marhapörkölt vagy kb. bármi másból a birkán kívül jobb lenne.
2014. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!