Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó lesz ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lesz ez az esküvői menü? Hagyományos lagzit tartunk.

Figyelt kérdés

Újházy tyúkhúsleves

Birkapörkölt

Rántottszelet, petrezselymes burgonya, sült húsok.

Éjfélkor töltött káposzta, sütemények.


2014. jún. 1. 11:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt sem igazán tudjuk, hogy hány fős lesz a lakodalom. Mert ha mit tudom én, kis, családias lagzi lesz, 30-40 fős és köztudott, hogy a családból mindenki szereti a birkapörit, akkor az is teljesen tökéletes. De ha nagyobb létszám és nem tudni ki milyen pörköltet szeret, akkor inkább a marhát választanám.
2014. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
89%

Ne legyen túl egyhangú, tudjanak választani a kedves vendégek! Nekünk is hagyományos "falusi" lagzink volt, olyan barátunkkal alakítottuk a menüt, aki több száz lagzit figyelemmel kísért a konyháról. Így lett a vacsi tyúkhúsleves, vadpöri krumplival (hogy tészta volt-e, már nem emlékszek), rántott és sajttal töltött szelet, natúrszelet, rántott gomba, rizsköret. A sült tyúk tálalásakor volt még rántott szelet és társai, 2 fajta salátával. Ez a kör fent maradt az asztalon, hajnal 4-kor is csemegéztek még belőle. A töltött káposztát hanyagoltunk, nem is hiányolta senki.

Sok boldogságot Nektek! :)

2014. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

A saláták hol maradnak?


A körethez még kéne rizs és franciasaláta.

2014. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
62%
Hát én nem vagyok vegetáriánus, de ha van lehetőségem, akkor inkább eszek egy szelet rántott sajtot, mint egy adag birkapörköltet.... Kell lennie választásnak.... Én meghalnék , ha birkapörköltet kellene enni rántott szelettel...
2014. jún. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Birkapöri, sertéshús rántva meg, sütve meg darálva, túl zsíros, túl sok. Én pl nem ennék disznó és birka húst, meg főtt krumplit sem, de nem speckó táplálkozás miatt, csak nem szoktam hétköznap sem enni. Csirke, rizs, zöldség, sajt jöhet+ biztos gyerekek is lesznek, a lightabbat ők is jobban szeretik.
2014. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
67%

Egeszsegtelen zsiros zoldseg rost szegeny menu az egyetlen zold a doglott savanyusag

Nyaron leves es kaposzta?? En nem eszem meg.

Nyaron zoldseg gyumolcs es hideg fogasok esnek jol

Ejfelkor esetleg sult krumli viccesen zacskoba mint a tengerparton

Jo otlet meg egy fagylaltos gyumolcspult teli friss erett gyumolcsel es aprosutivel esetleg alkoholos dinnyeboleval.

2014. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Szuper
2015. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!