Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet esküvőre csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet esküvőre csinos, elegáns ruhát venni vendégként?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék koktél ruhát, sem semmi extrát, csak valami egyszerű ruhát.

A város boltjait végigjártam, de nem ugrott rám semmi. Vagy túl soknak találtam a ruhákat, vagy slamposnak.

Átmennék az egyik szomszédos nagyvárosba, de nem tudom egyelőre mely boltok felé induljak.

Olyan üzletek érdekelnének, amik mondjuk a legtöbb plázában megtalálhatók és viszonylag jó áron vannak ruháik. (nem túl drágák)

Tapasztalatok?



2014. jún. 3. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Igen, ez nagyon jó ötlet!
2014. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg várost írhatnál.
2014. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy írtad egy esküvőre nem kell koktélruha meg ilyesmi ez úgyis az ifjú pár nagy napja ruházkodásban meg a menyasszonyé.

Nem kell túl lihegni elég egy csini kosztüm vagy egy normális színű, mintás vagy egyszínű szoknya-blúz esetleg egy szimpla boleróval ha hűvösebb van.

Esetleg el tudok képzelni egy egyrészes csinos ruhát is.

A barátnőm esküvőjén rajtam egy szép anyagból készült szürke nadrág volt és egy kékesszürke füstszínű, tüll ujjas blúz sötétszürke cipővel.

Nagyon elegáns volt de nem kirívó.

Másik barátnőm egy egyrészes sötétkék, egyszerű szabású térdig érő ruhában volt.

Szóval vedd úgy, mint egy szimpla ünnepet vagy mint, amikor kiöltözöl egy színházba.

2014. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Így is szeretném, de kosztümöm csak fekete van, azt pedig nem szeretném esküvőre felvenni. Egy sima, egyszerű ruhát szeretnék, ahogy te is írtad kedves utolsó válaszoló.

A városomban viszont semmit nem találtam. Vagy túlcsicsázzák, vagy úgynéz ki, mintha egy szemeteszsákot húztam volna magamra.

Egyébként Pécsre, vagy Szegedre tudok átugrani nézelődni. Az idő szűke miatt nemtudom végigjárni az egész várost, így szeretnék célirányosan menni.

2014. jún. 3. 17:43
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Én a Creamben - turkáló - vettem rucit. Spagipántos, kicsit retrós, térd felett érő szoknyarésszel, fekete alapon piros rózsákkal. 2000 Ft-ért, és mindenki megdicsérte, meg, "fú, hol vettem"? :D Aztán csak néztek, mikor mondtam, hogy turis, és kb. ötödannyiért, mint az övéké.
2014. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szegeden bemész az árkádba, rengeteg és csomóféle üzlet. most így konkrétan alkalmis bolt neve nem jut eszembe, de ott az is van, meg pl. H&M-ben, Zarában, stb. csini kis nyári ruhákat lehet kapni. Találd már fel magad :D
2014. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a nem olyan drágák?


Pár ruha 10.000 alatt (az azért elég olcsó egy csinos ruháért).


[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Egy 10-esben szeretnék benne maradni, igen. Ezt értettem nem túl drága alatt.

Az általad linkelt kék ruha tetszik nagyon. Valami ilyesmire gondoltam. Egyszerű, mégsem "zsák".

2014. jún. 3. 18:32
 9/16 anonim ***** válasza:

H&M-et én is jó szívvel ajánlom neked. Egy kosztümmel egyébként sosem foghatsz mellé.Vehetsz külön is egy csinosabb szoknyát(h&m-ben vannak már 5000 ft körül) és hozzá egy csinos blézert.Ami sokat dob az mindenképp egy jó smink,csinos nyaklánc és természetesen egy szép frizura,cipő!


Egyberuhákat is kapsz 10.000 ft-ért(maximum),csak tényleg érdemes rá időt szánnod a boltok végignézésére nagyobb plázákban.(Árkád pl, vagy városi plázák,korzó)

2014. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:37

Ne haragudj, de szerintem egy szürke nadrág semmiképp sem illik lagziba, főleg egy fiatal nőnek... Esetleg 50 után, de még anyám se menne nadrágban, pedig elmúlt 50... Nem illik túlöltözni, de azért illik megadni a módját és elegánsan felöltözni. Egy szürke nadrág nem lagziba való.

2014. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!