Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet esküvőre csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet esküvőre csinos, elegáns ruhát venni vendégként?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék koktél ruhát, sem semmi extrát, csak valami egyszerű ruhát.

A város boltjait végigjártam, de nem ugrott rám semmi. Vagy túl soknak találtam a ruhákat, vagy slamposnak.

Átmennék az egyik szomszédos nagyvárosba, de nem tudom egyelőre mely boltok felé induljak.

Olyan üzletek érdekelnének, amik mondjuk a legtöbb plázában megtalálhatók és viszonylag jó áron vannak ruháik. (nem túl drágák)

Tapasztalatok?



2014. jún. 3. 17:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja igen, és kifelejtettem, amit akartam írni, én is a H%M-et javaslom és vettem mostanában ott több ruhát is, amit még esküvőre is el tudnék képzelni és teljesen jó árban voltak, volt amelyik 5000 ft alatt.
2014. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10.000 Ft nem "nem túl drága", hanem "nagyon olcsó" kategória.


H&M-ben és New Yorkerben is vannak gyönyörű rucik, talán kicsit többért, de kb ennyiért is akár. Pull and Bear, Zara szintén játszhat, Mango is. Szóval minden ruházati bolt gyakorlatilag:)

2014. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Orsay szerintem még nagyon jó választás, sokszor vannak leárazások is.
2014. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szegeden az Ökrös divat üzletet nézd meg Mars tér Anna csarnoknál. Vannak alkalmi ruhák is.

Esetleg a szegedi nagyáruház Lotus üzlet Jókai út 1.

Állítólag vannak alkalmi és estélyi cuccok is meg mindenféle.

Nem tudom jók-e de a szomszédom szegedi volt nemrég költözött el ő mondta hol szokott vásárolni, mikor rákérdeztem egy-egy mutatósabb cuccára most úgy emlékezetből kerestem rá a címükre remélem nem írtam rosszul.


A mostani év nagyon jó színek szempontjából mert mert elég eklektikus tehát a pasztelltől és a fagyi színektől az élénkebb színekig minden divatban van pl. a mandarin a pasztell és az erősebb barack a cseresznye szín, a világos jeges kék illetve az égszínkék, a nap sárga...habár ezt kihagynám egy esküvőn...a púderszín a vajszín a levendula a tengerzöld, lilák minden mennyiségben...

Tehát lehet válogatni.


A színekről meg úgy mellékesen:


#10 "Egy szürke nadrág nem lagziba való."


Ezzel azért vitatkoznék egy kicsit ha megengeded - tudom ízlések és pofonok - de a szürke pontosan ugyan úgy megállja a helyét egy esküvőn és bármilyen rendezvényen csak kellő stílus érzék és kifinomultság kell hozzá és persze fantázia.

Ezért valóban nem való fiataloknak mert ők még nem tudnak vele helyesen bánni mert még nincs meg az a kiforrott stílusérzék, amihez azért idő kell.


A szürke elegáns, decens, üzleties, semleges, praktikus szín, ami már régen felzárkózott a feketéhez, fehérhez, a semlegesebb színekhez a vaj, pezsgő, drapp, bézs színekhez.

Nagyon ügyesen, elegánsan és praktikusan kombinálható más színekkel és kiegészítőkkel anélkül, hogy feltűnő, hivalkodó vagy kirívó lenne.

Ez pedig kifejezetten jó egy esküvőn mert ugye mégsem estély és a menyasszonyt sem illik túlöltözni, túlragyogni de mégis illik elegánsan felöltözni.


Alapjában véve nem is a színen van a hangsúly hanem az anyagon, a textília szövésén, a szabáson, a színtónuson és a kiegészítőkön.


Amennyire egyszerű és praktikus szín a szürke mégis olyan macerás egy kicsit, mint a piros.

Tudni kell viselni nem áll jól mindenkinek nem tudja mindenki előcsalogatni belőle az eleganciát.

Egy piros árnyalat egy napszöveten még szép lehet de egy fényes, bordázott textilen már durva, tömény és közönséges hatást kelthet.

Tehát oda kell figyelni rá.


Sokaknak a szürke nadrágról hallva valami durva szövésű mákos-szürke-zsákvászon, szolgálati egyenruha szerű cucc ugrik be:)

Talán mert még nem találkoztak igazán szép textilből, szép árnyalatú szürkéből varrott divatos szabású nadrágot.


Az én nadrágomat érdemes lett volna megnézni hozzáteszem a menyasszony /barátnőm/ nagyija varrta - eredetileg más alkalomra - személyre szabva és a próbán a barátnőm pendítette meg, hogy talán felvehetném mert olyan csinos.

Eredetileg egy szép smaragdzöld egybe ruhát terveztem be de ha már annyira oda volt a nadrágtól...mindent a nagy napért!


Ha láttad volna a nadrágot - és úgy az összhatást - talán másképp vélekednél.

Nem egy olcsó, ócska zsákvászon cucc volt hanem egy igen szép, finom minőségi anyagból varratott, divatos szabású, gyöngyszürke csoda és a halvány kékes-füstös tüllujjas blúz a hasonló cipővel, alkalmi táskával, kék és kék opál köves diszkrét ékszerekkel igazán feldobta a látványt.


Egy másik esküvőn tavaly nyáron a vőlegény 28 éves unokahúga egy szűk, térdig érő, világos szürke egybe ruhában volt de volt felette egy ugyan olyan hosszú átlátszó anyag pici fényes ezüst- rózsaszín hímzéssel, amit rózsakvarccal és gyöngyökkel díszített kézműves ezüst ékszerekkel dobott fel és igencsak mutatós és csinos volt.


De gondolom a kérdezőnek úgyis megvannak a kedvenc színei és ebben az évben lehet nyugodtan tobzódni:))

2014. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

tegnap 22:04

Nem is a szürkével van baj, hanem a nadrággal... De szürke nadrág meg végképp kiábrándító egy esküvőre.

2014. jún. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tessék egy kicsit fantáziadúsabbnak lenni:)


Nincs semmi baj a nadrággal - egy bálban talán igen - egy esküvőn nem igazán. Ott is meg kell "jelenni" de azért szabadabb a választási lehetőség.

Melegebb időben persze szebb egy ruha vagy szoknya ez egyértelmű de vannak hűvösebb tavaszi-őszi esküvők tavaly előtt volt szerencsém téli esküvőn részt venni. Érdekes volt...

Nem sok szoknyát vagy ruhát láttam...de minden nő csini volt.

2014. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!