Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek 2015-ben lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek 2015-ben lesz az esküvőjük, már elkezdtétek szervezni?

Figyelt kérdés
Hol tartotok? Mikor lesz?
2014. jún. 21. 16:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Egy évvel előtte minek szervezni? Ráérsz egy-két hónappal előtte is.
2014. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
96%

2015 júliusban lesz, és igen, szervezzük már, főleg költségvetésileg...

Persze időpontokat foglalni csak néhány helyen lehet 1 évre előre, de a legjobb árajánlatot nem lehet 1-2 hónap alatt megtalálni.

Vendéglista, fotós, lagzi, torta stb. Ezekre kevés annyi idő, főleg, ha mellette dolgozol...

2014. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%

Én tettem fel nemrég egy kérdést, mert az egyik menyasszony

a két év múlva esedékes esküvőjét szervezi már.

De többen felvilágosítottak, hogy kell két év a szervezésre!

2014. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Milyen jó, hogy én két hónap alatt nősültem! Nem kellett több év szervezkedését átélnem! BRRRR!!!
2014. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%
Le leszek pontozva, de szerintem fölösleges 1 évvel előtte már ráizgulni a témára.
2014. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
42%
5-ös, én felpontoztalak, de akkor mit szólsz a két évnyi szervezéshez és azokhoz, akik szerint ez teljesen természetes?
2014. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mi most foglaltunk éttermet, 2015 májusára nincs több szabad szombatjuk.
2014. jún. 21. 16:58
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

a felkapott helyek, fotósok, zenekarok már egy-másfél évvel előbb elkelnek. ismerek olyan fotóst, akinek 2015 tavaszára és nyárára már nincs egy szabad szombatja sem, és zenekart is, akinek alig van jövő évre már szabad szombatja.

Szóval attól függ, ki mekkora és milyen szintű lagzit szervez. a mi 30 fős esküvői vacsoránkhoz bőven elég volt 2 hónap is.

2014. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Én úgy akarom majd hogy az eljegyzés után 1 évvel legyen az esküvő, és akkor kezdjük el tervezgetni a dolgokat. Nem voltam részese soha ilyesminek, de úgy hallottam, jobb hamarabb elkezdeni szervezkedni, hogy legyen idő mindenre. Ha valami nem jön össze, legyen B terv, ne legyen kapkodás, hisztéria! A nászútra is minél előbb foglalsz, annál jobb, sok utazási iroda kiírja, hogy hatalmas kedvezmény jár ha x idő előtt foglalsz. Én biztos hogy így csinálnám, de a két évet én is sokallom.
2014. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%
Sárkánykisassony, neked már van férjed!!!
2014. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!