Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek 2015-ben lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek 2015-ben lesz az esküvőjük, már elkezdtétek szervezni?

Figyelt kérdés
Hol tartotok? Mikor lesz?
2014. jún. 21. 16:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mi jövő júniusban szeretnénk házasodni, de egyelőre még ez a dátum is fejben van. Majd most július végén megyünk be a hivatalba, és foglalunk időpontot, majd kezdünk el éttermet keresni. Mivel kisvárosban élünk, így azért nálunk nincs minden hétvégén 3 esküvő is egyszerre, tehát nincs vész, hogy hátha le van már foglalva, vagy ha az az adott le van, van még választék. Na meg a legnagyobb baj még nálunk az is, hogy pontosan még azt sem tudjuk, hogy mekkora esküvőt szeretnénk, akarunk-e lagzit, vagy csak egy szűk kis vacsora stb. Szóval először ezt kellene megbeszélnünk mert mindkettőnknek más az igénye, és hol ezt, hol azt szeretnénk.., :D
2014. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Attól függ, kinek mik az igényei, ha valaki 1 bizonyos helyhez ragaszkodik, vagy egy adott időponthoz (pl. évforduló), akkor érdemes 1 évre előre tervezni. A vőlegényem esküvőfotós, a jövő évre már márciusban 8 (!) foglalása volt úgy, hogy csak 20 esküvőt vállal egy évben. Most tart 12-nél. Ha valaki ragaszkodik hozzá, akkor 1 év nem is mindig elég. Nem arról van szó, hogy mindent előre le kell szervezni és ennyi idő alatt csak erről szól az illető élete (aki 1-2 hónappal előtte áll neki, annak sokszor csak ebből áll), de előre érdemes lefoglalni azt, amiben nem szeretne kompromisszumot kötni. Ez mindenkinek más. Van, aki a zenekarhoz ragaszkodik. A húgomék tavaly augusztusban szerették volna a zenekart lefoglalni idén augusztusra, de októberig MINDEN szombatjuk be van táblázva. Az esküvőt nem tolják 1 évet, vagy télre, ezért kompromisszumot kellett kötniük és mást megkeresni.

A mienk egyébként jövő ősszel lesz, a fotós már le van foglalva 2 hónapja, a ruhám foglalója ki van fizetve és kb ennyi. A hely, amit szeretnénk azt mondta, hogy ráérünk télen foglalni. Ez a 3 a legfontosabb, a többi nagyon ráér. Majd foglalkozunk vele, ha itt az ideje. Néhány hónappal (2-3) az esküvő előtt, ahogy azt néhányan hozzászólásokban írták. :)

2014. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
60%

"5-ös, én felpontoztalak, de akkor mit szólsz a két évnyi szervezéshez és azokhoz, akik szerint ez teljesen természetes?"


Nekem szólt, csak nem vettem észre.

Igazából nem gondolok semmit, mert mindenkinek magánügy. Én fölöslegesnek érzem már két évvel előtte ezen stresszelni, számos példa van rá (itt is lehet olvasni), hogy már-már a kapcsolat is rámegy erre.

Én a jegyességet is úgy képzelem el, hogy kb. 1 évig tart és nem évekig. Egyébként esélyes, hogy két év múlva fogok házasodni én is, mert életkorban és a kapcsolat ideje alapján is megfelelő lenne már, de majd ha úgy van, akkor eljegyezzük egymást és rá fél év-egy évre összeházasodunk.

De mondom, ez én vagyok, ha más 4 évig jár jegyben és 2 évvel az esküvő előtt lefoglalja a legmenőbb éttermet és a felkapott zenekart/fotóst, akkor ám legyen, nekem nincsenek ilyen igényeim.

2014. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Igen... így is alig kaptunk szabad időpontot az étteremben. Mert mi 1 bizonyos éttermet választottunk, amihez sok emlékünk fűződik. Szerintem nem elítélendő. :) Van, akinek más a fontos. :)


Amúgy ismerek olyat párt, akik 8 éve járnak jegyben... de most már rávették magukat a házasságra. Az okát nem tudom, mért csak most, nem kérdeztem, nem akarom őket ezzel terhelni, nyilván mások megkérdik, és biztos már unják a válaszolgatást... az ő dolguk.

2014. okt. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!