Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csokor problémámban segítség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csokor problémámban segítség?

Figyelt kérdés
Kálát szeretnék, de közölték velem a virágüzletben, hogy nincs szerzonja. Mondom akkor leteszek a kálámról és egy aprócska csokrot csináltatok, de arra meg azt mondták, hogy csak egyfajta apró virágjuk van és az meg nem tetszik. Mi ez? Hogy létezik, hogy nem kapok semmilyen virágot?
2014. jún. 23. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg menj másik virágoshoz...
2014. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen rugalmatlanok, menj másik virágoshoz.
2014. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz? Úgy esetleg könnyebb lenne virágost ajánlani....
2014. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nagyon rossz helyre mentél. Próbáld meg más virágboltban. A kálának tényleg nincs szezonja, viszont lehet kapni külföldit, akár még színeset is, csak jobban meg kell fizetni. Virágkötő vagyok. Menj más virágoshoz.
2014. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Komáromban.
2014. jún. 23. 17:40
 6/13 A kérdező kommentje:
Megkaptam tőle azt a választ, hogy drágább lesz, egy kicsit a kála, mondom nem gond, erre közli, hogy 100 szálat el kell vinnem. Hol él ez? Én rontottam el, a két kinézett virágbolt küözül az olcsóbbikba mentem.
2014. jún. 23. 17:42
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Nálunk nem a menyasszony csináltatja a csokrot, hanem a vőlegény és meglepetés a menyasszonynak.
2014. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azert kell a 100 salat megvenni, mert 1, nincs most zezonja, eselyes, hogy rarohad, marpedig az veszteseg, 2, egyformakat kell kivalogatnia, ahhoz pedig mennyiseg kell.


Liliom? Abbol szep a csokor nagyon/ [link]

2014. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7!


Nalunk meg egyutt megyunk: a volegeny, az anyos es a menyasszony.

2014. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem most őket ajánlották: Bokréta Virág Esküvődekor

Komáromiak

[link]

2014. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!